Новини Пулинської громади

У Міжнародний день людей похилого віку

Дата створення: 16:59 01.10.2018

Люди похилого віку потребують шанобливого ставлення до себе. Адже усе їхнє трудове життя віддано чесній праці на благо рідного краю. Першого жовтня працівники селищної ради відвідали пристарілих мешканців громади, котрим за 90 років.

ФГ «Яснополянське 2013» надало допомогу школі мистецтв

Дата створення: 15:06 01.10.2018

Школа мистецтв Пулинської селищної ради отримала від фермерського господарства «Яснополянське 2013» в подарунок професійний мікрофон.

«Криниченька» на фестивалі в Прилуках

Дата створення: 10:49 01.10.2018

29 вересня День міста святкували Прилуки – мальовничий край Чернігівської області. В рамках відзначення свята відбувалися: традиційна для Прилук Воздвиженська ярмарка та Всеукраїнський фольклорний фестиваль «Співоче поле». Учасниками святкувань, а саме фестивалю, був фольклорний колектив «Криниченька» Ялинівського сільського клубу.

1 жовтня – Міжнародний день музики

Дата створення: 09:33 01.10.2018

Музика – символ безмежного прагнення до світла, а світло – це шлях до гідного майбутнього. Музика — чудодійний засіб залучення до добра, духовності. Вона володіє великою силою впливу на людські душі. Музика не старіє, вона буде жити стільки, скільки буде існувати Людина.

Вітаємо бібліотекарів з професійним святом!

Дата створення: 16:14 28.09.2018

На тихій вулиці затишній каштани височіють пишні,

Підтримали Всеукраїнську акцію-флешмоб «Усиновлення – це любов на все життя»

Дата створення: 16:01 28.09.2018

Щороку 30 вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке не випадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

На території Пулинської громади відкрито два дитячі будинки сімейного типу

Дата створення: 15:47 28.09.2018

У селі Сколобів відкрито два дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ), куди влаштовано на виховання по 8 дітей. Відкриття відбулося 27 вересня за участі керівництва району, очільника Пулинської громади Олександра Гаврилюка, начальника відділу освіти селищної ради Наталії Опанащук, в. о. старости Кошелівського старостинського округу Станіслава Климчука.

Напередодні професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек

Дата створення: 12:54 28.09.2018

28 вересня у бібліотеці Пулинської селищної ради зібралися працівники книгозбірень Пулинської та Курненської громад з нагоди професійного свята, аби разом його відзначити та обмінятися досвідом роботи.

У дитсадках температура комфортна

Дата створення: 15:39 27.09.2018

Холодна погода на вулиці не загрожує закладам дошкільної освіти Пулинської селищної ради, що мають автономні котельні. Аби дітям було комфортно, з 24 вересня там почали протоплювати.