Новини Пулинської громади

Шановні жителі Пулинської громади!

Дата створення: 08:58 29.12.2018

Від щирого серця вітаємо вас із прекрасними зимовим святом – Новим роком! Зустріч Нового року – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна.Тому дозвольте від щирого серця привітати вас з наступаючим святом і побажати міцного здоров’я і натхнення, родинного щастя та добробуту, затишку і тепла, здійснення надій та бажань!

Запрошуємо на новорічний концерт!

Дата створення: 08:50 29.12.2018

Свято наближається! Увага!

Дата створення: 09:02 28.12.2018

Пулинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області попереджає, щоб гарно провести свята, бажано взагалі відмовитися від вживання будь-якого алкоголю. Але в нас люди так не звикли, полюбляють святкувати з «розмахом». У новорічні свята часто отруюються фальсифікованими алкогольними напоями й зіпсованими продуктами.

Селищна рада допомогла - у Новий рік з власним житлом

Дата створення: 08:48 28.12.2018

Гарний подарунок – квартиру до Нового року отримав житель нашої громади Дмитро Грибан.

За спортивні досягнення отримано нагороди

Дата створення: 15:15 27.12.2018

22 грудня в обласній бібліотеці ім. О. Ольжича проведено підсумки спортивного року Житомирщини. На обласні урочистості були запрошені: Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк, начальник відділу гуманітарного Георгій Андрійчук, голова ВФСТ «Колос» Михайло Шакура, директор дитячо-юнацької спортивної школи Роман Павлюк та інші представники громади, котрі й отримували нагороди. А саме:

У книгозбірні провели підсумки року

Дата створення: 09:04 27.12.2018

24 грудня в дитячому відділі Пулинської селищної бібліотеки за участі маленьких читачів проводились підсумки року - 2018.

Новорічний ранок у школі мистецтв

Дата створення: 15:11 26.12.2018

23 грудня у школі мистецтв (хореографічний відділ) Пулинської селищної ради відбувся новорічний ранок. Юні танцюристи представили гостям цілу виставу.

Відкрито творчу виставку Миколи Опанащука

Дата створення: 12:09 26.12.2018

22 грудня в художньому музеї «Пулинські барви» відбулася презентація творчого доробку (малярство, графіка) заслуженого діяча мистецтв, члена гурту «Пулинське земляцтво» Миколи Опанащука.

Вихованці школи мистецтв демонстрували свою майстерність

Дата створення: 13:40 22.12.2018

21 грудня у школі мистецтв Пулинської селищної ради за участі батьків відбувся захід, приурочений святу Миколая.

Солодкі подарунки – дітям наших захисників

Дата створення: 12:26 22.12.2018

Новорічних свят діти чекають з нетерпінням, адже у ці дні вони отримують багато солодких подарунків. А щоб свято було ще яскравішим, селищною радою закуплено 80 новорічних подарунків для дітей учасників бойових дій, які брали участь у АТО та ООС України.