Новини Пулинської громади

У музеї родини Косачів

Дата створення: 22:35 27.07.2019

26 липня музей родини Косачів, що у Новограді-Волинському, відзначав своє 20-річчя та ювілейні дати членів родини. На святкуванні побувала делегація з Пулинщини на чолі зі зберігачем музейного фонду «Пулинські барви» селищної ради Оленою Загацькою.

Дітям, позбавленим батьківського піклування, та сиротам особлива увага

Дата створення: 08:50 26.07.2019

Про зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування говорили 25 липня під час обласної наради з головами РДА та ОТГ під керівництвом т.в.о. голови облдержадміністрації Ярослава Лагути. У нараді взяв участь начальник відділу гуманітарного Пулинської селищної ради Георгій Андрійчук.

Пацієнти зможуть перевіряти ліки через мобільний додаток

Дата створення: 15:47 25.07.2019

24 липня Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, яка дає старт масштабній боротьбі з підробленими ліками. З 1 вересня 2019 року на упаковках препаратів почне з’являтися спеціальне маркування, за яким можна буде перевірити оригінальність препарату. Наприкінці року пацієнти зможуть перевіряти ліки за допомогою мобільного додатка.

Амброзія - шкідлива карантинна рослина

Дата створення: 12:51 25.07.2019

На погіршення нашого здоров’я впливають різні чинники. Є такі, на що ми не можемо впливати, але існують отруйні рослини, яких треба якнайшвидше позбуватися. Таким шкідливим бур’яном є амброзія полинолиста.

Місто над Случчю запрошує гостей

Дата створення: 16:44 24.07.2019

26 липня у м. Новоград-Волинському розпочинаються мистецькі заходи, присвячені Лесі Українці та її родині. Святкування триватимуть протягом трьох днів.

У Верховну Раду проходять два депутати обласної ради

Дата створення: 12:39 24.07.2019

За попередніми результатами позачергових виборів народних депутатів, які відбулись 21 липня, у Верховну Раду України проходять 2 депутати обласної ради.

«Мрії та долі» українських художниць – в музеї «Пулинські барви»

Дата створення: 09:20 24.07.2019

Днями допоміжний фонд Пулинського художнього музею «Пулинські барви» отримав у подарунок від небайдужих до мистецтва людей альбом, присвячений українським художницям 19-21 ст. під назвою «Мрії та долі».

Заклади дошкільної освіти працюють і влітку

Дата створення: 16:20 23.07.2019

Літо – не тільки гарна пора для відпочинку, але і для проведення поточних ремонтів. Працівники закладів дошкільної освіти смт Пулини протягом літніх місяців встигають і ремонти провести, і побувати у відпустках. При цьому батьки дошкільнят не відчувають незручностей.

Поспішіть сплатити за земельні ділянки!

Дата створення: 09:15 23.07.2019

Плата за землю – це загальнодержавний податок, який сплачують усі користувачі, окрім людей, що мають пільги по сплаті за землю. Цьогоріч, на відміну від 2018, оплата проводиться в банківських установах смт. Пулини.