Новини Пулинської громади

Привітали жінок зі святом

Дата створення: 10:05 07.03.2019

Зі святом Весни, Любові та Краси найчарівнішу половину людства – жіноцтво громади 6 березня привітав Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк та творчі й хореографічні колективи.

Великий Шевченко очима юного покоління

Дата створення: 14:24 06.03.2019

У Домі української культури, що в м.Житомирі, відкрито виставку творчих конкурсних робіт учнів художнього відділу Пулинської школи мистецтв. Виставка приурочена 205-й річниці з дня народження Т.Г.Шевченка і діє під назвою «Думи мої, думи мої, квіти мої , діти!..». 5 березня відбулась її презентація.

Голова ОДА Ігор Гундич провів виїзне засідання в Пулинах

Дата створення: 12:38 06.03.2019

5 березня за участі селищного голови Олександра Гаврилюка у смт Пулини відбулося виїзне засідання Ради регіонального розвитку області, на якому головував очільник Житомирщини Ігор Гундич.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Сузір’я Звягеля»

Дата створення: 08:40 06.03.2019

2 березня у м. Новоград-Волинський проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Сузір’я Звягеля». Участь взяли п’ять областей України, понад 250 конкурсних номерів у номінаціях:

Тривають збори громадян

Дата створення: 14:56 05.03.2019

5 березня проведено збори громадян у с. Буряківка та Ягодинка. Дощова погода не стала на заваді людям, аби зібратися у своїх закладах культури, щоб з перших вуст дізнатися про здобутки громади та отримати відповіді на запитання.

Робоча зустріч з радником ЦРМС

Дата створення: 13:18 05.03.2019

4 березня у Пулинській селищній раді відбулася робоча зустріч з радником з питань децентралізації Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Сергієм Романовичем.

Команда «Полісся» - бронзовий призер Чемпіонату району з футзалу

Дата створення: 15:00 04.03.2019

3 березня завершився Чемпіонат району з футзалу.  Вирішальні поєдинки були зіграні у спортивних залах Пулинської та Курненської ЗОШ І-ІІІ ст.

Про булінг слід говорити

Дата створення: 12:40 04.03.2019

Незаперечно: що у кожного є право – любити іншого, або не любити… Але ні у кого немає права бити людину по обличчю – нехай навіть просто словесно. Саме з цією метою серед учнів ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено актуальний батл «Булінгу – ні!».