Голова Пулинської селищної ради

Гаврилюк Олександр Станіславович народився 20 вересня  1959 року в с. Буряківка Червоноармійського району Житомирської області.

Навчався в Червоноармійській середній школі.

Трудова діяльність Олександра Гаврилюка розпочалася у 1977 році в Староолександрівській 8-річній школі. З 1978 по 1983 рр. навчався в Житомирському державному педагогічному інституті, після закінчення ВУЗУ працював заступником директора Тетірської середньої школи. З серпня 1984 року по грудень 1987 р. та з грудня 1988 р. по січень 1990 р. - вчитель математики Пулинської середньої школи, а згодом (1990-2002 р.р.)- заступник директора Пулинської середньої школи. З серпня 1987р. по грудень 1988 р – інспектор шкіл Пулинського району. За сумлінну працю нагороджений званням «Відмінник освіти України».

Гаврилюк Олександр Станіславович з 2002 року працює Пулинським селищним головою.

29 жовтня 2017 року вп'яте обрано селищним головою.

25 жовтня 2020 року вшосте обрано селищним головою.