Новини Пулинської громади

Збори громадян у В’язовці

Дата створення: 09:40 13.03.2019

У Кошелівському старостинському окрузі завершилися зустрічі з громадою. 12 березня відбулися збори у с. В’язовець.

Святкові заходи у Кошелівському та Пулиногутському старостинських округах

Дата створення: 17:31 12.03.2019

Святкові концерти з нагоди 8 Березня відбулися у закладах культури Кошелівського та Пулиногутського старостинських округів.

«Я і Шевченко»

Дата створення: 17:22 12.03.2019

10 березня в дитячому відділі селищної бібліотеки відбулось засідання постійно діючого клубу за інтересами «У світі цікавого». Його мета: виховання у дітей любові до рідної мови, скарбів поетичного слова Тараса Шевченка, формування культури мовлення через красу й багатство рідної мови.

Привітали жительок Старої Олександрівки та гостей села

Дата створення: 13:07 12.03.2019

У день жіночого свята, 8 Березня, у Староолександрівському Будинку культури відбувся святковий концерт.

Фотоконкурс «Моя Україно!»

Дата створення: 12:08 12.03.2019

У приміщенні КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Пулинської селищної ради проходить виставка фоторобіт учнів закладів освіти Пулинської громади під назвою «Моя Україно!».

Шевченка слово знов єднає Україну

Дата створення: 11:44 12.03.2019

У День народження Тараса Шевченка з усієї Житомирщини з'їхалися молоді та талановиті виконавці художнього слова, які претендували на перемогу в обласному конкурсі «Єднаймо Україну Тарасовим словом!», присвяченого 205-й річниці з дня народження Кобзаря.

Президент Петро Порошенко відвідав Житомир

Дата створення: 11:25 12.03.2019

11 березня у Житомирі відбулося засідання Ради регіонального розвитку, яке пройшло під головуванням Президента України Петра Порошенка. На засіданні побували представники Пулинської ОТГ на чолі з головою Олександром Гаврилюком.

Підтримали бойовий дух військовослужбовців

Дата створення: 08:51 12.03.2019

Аматорський народний чоловічий ансамбль «Промінь» Центру культури і дозвілля Пулинської селищної ради спільно з аматорами Великолугівського БК (Курненська ОТГ) напередодні 8 Березня побував з концертом у м.Новоград-Волинський, де виступили перед військовослужбовцями 54 - го окремого розвідувального батальйону. У виконанні «Променя» та солісток ансамблю «Мелодія душі» звучали як патріотичні, так і козацькі, ліричні та жартівливі пісні. Концерт пройшов у теплій і дружній атмосфері. В кінці заходу учасники свята отримали відзнаку від командування за (як сказано в тексті грамоти) «…підняття високого морального та бойового духу військовослужбовців».

Дорогі жінки Пулинської громади!

Дата створення: 12:17 07.03.2019

Серед усіх свят 8 Березня відзначається своєю особливою чарівністю і неповторністю, є символом сердечності, доброти, радості й сімейного тепла.

Вшанували пам'ять Великого Кобзаря

Дата створення: 12:08 07.03.2019

У ці березневі дні вся Україна вклоняється поетові – Тарасу Шевченку, котрий став уособленням українства в усьому світі. Його «Кобзар» перекладено більше, ніж 100 мовами. 7 березня в Пулинах відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку, де пройшли невеликі літературні читання.