Новини Пулинської громади

До уваги жителів Пулинської громади!

Дата створення: 14:23 08.01.2019

9 січня у приміщенні Пулинського відділення поліції відбудеться прийом громадян заступником начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області Сергієм Романовичем Крупєй.

З миром і добром у Новий рік

Дата створення: 12:24 08.01.2019

Новий рік – одне з найдавніших і найулюбленіших свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, яку з нетерпінням чекають люди.

Шановні жителі Пулинської громади!

Дата створення: 16:56 04.01.2019

Від щирого серця вітаю Вас з найсвітлішим святом – Різдвом Христовим! Нехай життєві труднощі ніколи не заходять до Вашого дому, нехай будуть з Вами лише щастя та успіх. Нехай Вам Бог дає міцне здоров’я, достаток та любов.

У перший день Нового року

Дата створення: 15:28 04.01.2019

1 січня в Очеретянському Будинку культури було весело. Тут зібралися мешканці села, щоб подивитися новорічний концерт, відпочити.

Привітали односельчан та гостей Веснянки

Дата створення: 09:03 04.01.2019

Мешканці Веснянки уже звикли, що до всіх великих свят та подій у сільському клубі проводяться концерти. Не стало винятком і цьогорічне свято Нового року.

Прекрасне святкове дійство ялинівчан

Дата створення: 16:19 03.01.2019

У селі Ялинівка напередодні Нового року відбувся святковий концерт. В клубі, як кажуть, ніде було і яблуку впасти. Адже сюди прийшли не тільки місцеві жителі своїми родинами, але й мешканці сусідніх сіл, аби подивитися Новорічне дійство.

До ЗДО «Сонечко» завітала Новорічна казка

Дата створення: 12:05 03.01.2019

Колектив Пулинського закладу дошкільної освіти №2 «Сонечко» щорічно турбується про те, щоб Новорічні свята для малечі були справжнім дивом, наповнювали душу особливим піднесенням.

Зимові свята щедро обдарували малечу гостинцями

Дата створення: 11:28 03.01.2019

«Казку в гості кличуть діти - так ведеться споконвік. Рік, який почнеться з чуда, буде щедрим цілий рік. Казка, казочка, прийшла, діткам радість принесла!»

У Новорічну ніч

Дата створення: 08:30 03.01.2019

Чимало мешканців та гостей Пулин в Новорічну ніч цікаво проводили свій час у центрі селища біля яскравої ялинки.

Додали святкового настрою

Дата створення: 10:42 02.01.2019

Напередодні Нового року в будинку культури Пулинської селищної ради відбувся святковий концерт. Дитячі хореографічні колективи, працівники Центру культури і дозвілля та аматори сцени громади додали присутнім гарного настрою.