Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Новини Пулинської громади

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата створення: 16:38 13.12.2018

Страшна аварія на Чорнобильській атомній електростанції розділила нашу епоху на «до» і «після» чорнобильську. Наслідки катастрофи мали планетарні масштаби, а десятки тисяч людей було переселено у безпечні місця з Прип’яті та довколишніх районів.

Справжній патріот

Дата створення: 16:19 12.12.2018

Депутат обласної ради Тарас Собко не тільки словами, але і ділом підтверджує покладені на нього депутатські обов’язки. Він не стоїть осторонь і проблем освіти.

Пулинська загальноосвітня школа оновлюється

Дата створення: 15:14 12.12.2018

В опорному закладі загальної середньої освіти Пулинській ЗОШ І-ІІІ ст. тривають ремонтні роботи. Їх виконує ТОВ «Тетерів-будпроект».

Електронні сигарети – небезпечне захоплення

Дата створення: 12:00 12.12.2018

Американські дослідники з Університету Західної Вірджинії з’ясували, що куріння електронних сигарет прискорює старіння клітин артерій та вен, через що люди можуть ставати більш схильними до розвитку гіпертонії та інших хвороб серцево-судинної системи.

Хорошівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області повідомляє:

Дата створення: 08:55 11.12.2018

Особи з інвалідністю, що настала внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, упродовж усього періоду до відновлення здоров’я отримують за кошти Фонду соціального страхування України санаторно-курортне лікування, лікування в закладах охорони здоров’я всіх прямих наслідків страхового випадку, забезпечуються лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами реабілітації, колясками, протезно-ортопедичними виробами, медичним доглядом і побутовим обслуговуванням тощо.

Працівники культури отримали консультацію обласного спеціаліста

Дата створення: 12:28 10.12.2018

Наприкінці минулого тижня Житомирським відокремленим підрозділом Центру розвитку місцевого самоврядування (ЦРМС) в залі відділу освіти Пулинської селищної ради проведено виїзну консультацію працівникам культури.

Змагання до Дня Захисника України

Дата створення: 12:00 10.12.2018

6 грудня у м. Баранівка проведено змагання, приурочені Дню Захисника України. Честь нашої громади відстоювали учні ДЮСШ Пулинської селищної ради.

Школярі підтримали військових і словом, і ділом

Дата створення: 09:13 10.12.2018

Нині до військових особливе ставлення. Адже на Сході країни вони боронять рідну землю від агресора, щохвилини ризикуючи своїм життям. І про це потрібно пам’ятати кожної миті.

Шановні працівники Пулинської селищної ради та депутати!

Дата створення: 16:22 06.12.2018

Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування! Ви обрані людьми, які довірили Вам представляти і захищати законні інтереси, гарантувати право на життя в демократичній, правовій державі.