Пулинська громада

Житомирська область, Житомирський район

Староолександрівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Детальна інформація міститься на сайті школи: https://school.org.ua/rada/22056774

 

 

Квест «У пошуку останнього дзвінка»

 

Останній дзвінок – це особливе свято для учнів та вчителів школи, а особливо - для випускників. 24 травня в Староолександрівській ЗОШ І-ІІ ступенів свято Останнього дзвінка пройшло в нетрадиційній формі – у вигляді квесту «У пошуках Останнього дзвінка». Учні школи проходили станції «Хореографічна», «Поетична», «Спортивна», «Пісенна», «Продовж прислів’я», «Вікторина» та «Склади пазл» та отримували бали за виконання завдань. Найбільше балів набрали учні 9 класу та заробили право подати останній дзвінок.

На шкільному подвір’ї зібралися всі учні школи, вчителі, батьки, щоб привітати переможців квесту. Випускники звернулися до присутніх з вітальним словом та заспівали пісню «Школа».

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Черниш О.В., директор Староолександрівської школи 

 

У колі друзів танцюють всі

Талант і творчість - неповторна сила,

Що світ веде в прекрасну далину.

О Божий дар ! Ім’я тобі –дитина

Тобі даруєм шану і хвалу!

 

Народна мудрість говорить: «Коли людина щаслива вона танцює». І це дійсно так. Адже танець- це рух, а рух- це життя. А коли танцюють діти – світ стає добрішим, яскравішим, наповненим позитивними емоціями. В сонячний травневий день в нашій школі відбулося чудове веселе свято танцю. В святково прикрашеному залі зібралися діти, батьки, гості, щоб насолодитися творчістю учасників хореографічного гуртка, який веде чудовий хореограф, талановита людина Хорощук Любов Михайлівна. Свої таланти діти  розкрили під час виконання танцю. Свято розпочалося виступом молодшої групи, які виконали танці  «Парасольки», «Коти і миші», «Веселі гноми», «Гуси», «Рушничок». Середня група подарувала присутнім ніжний, легкий , добрий  нестаріючий вальс; веселий запальний український гопак , та танець чарівних україночок .  Важливе для людини лише час.  В танці це показали учні старшої групи . Заключною композицією святкового концертустав танець «  Моя Україна» .

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Черниш О.В., директор Староолександрівської школи

 

В кожній дитині – сонце

Поглянь на небо, скільки там зірок,

Ми ж -  віддзеркалення, творіння їх думок,

Плекають нас і віра, і надія,

Любов вже спонукає – ну, лети,

Своїм життям Чумацький шлях прикрась,

На сонці залиши свої сліди,

Адже настав вже  зоряний  твій час.

Життя складне: постійний компроміс,

Постійний пошук і постійні втрати...

Лиш той, хто в ньому творить і «горить»,

Чогось досягне й буде чогось вартий.

Людина кожна має свій талант,

Немає гірших – кожен в чомусь перший!

І впевнено крокує кожен з нас

До відкриттів й нових високих звершень!

23 травня в Староолександрівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося свято «В кожній дитині – сонце». На святі було відмічено учнів, які досягли успіхів у різних номінаціях.

В номінації «Перші кроки» було відмічено учнів початкових класів, які навчаються на високому рівні навчальних досягнень (Пастухова Вікторія, Поліщук Анна, Шаля Олександра, Котвіцька Євгенія).

В номінації «Заявка на успіх» відмітили учнів 5- 9 класів, які також навчаються на високому рівні навчальних досягнень (Поліщук Юлія). Також нагородили учнів, які приймали участь в інтелектуальних конкурсах. В цьому навчальному році учні нашої школи зайняли І місце в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з математики (Мала Академія Наук), 3 місце в конкурсі знавців української мови ім..Петра Яцика, 3 місце в олімпіаді з біології. Їх було відмічено в номінації «Інтелектуальний олімп» (Шикирава Анна, Пех Максим).

Також нагородили учнів в номінаціях: «Веселковий олімп» (Поліщук Юлія, Поліщук Анна, Шаля Софія), «Жодного дня без школи» (Лисак Віталій, Гресь Данило), «До вершин спорту» (команда з футболу хлопців, команда з міні футболу дівчат, команду з багатоборства та легкої атлетики), «Знай наших» (гурт «Світанок», екологічна агітбригада, агітбригада «Молодь обирає здоров’я») «Золотий голос» (Поліщук Юлія), «Кращий декламатор» (Шакирава Анна, Черниш Карина, Поварчук Ірина).

Кожен клас відмітили в номінаціях «Відкриття року» (1 клас), «Найдружніший клас» (2 клас), «Найввічливіший клас» (6 клас), «Найвідвідуваніший клас» (3 клас), «Клас року» (4 клас), «Найспортивніший клас» (7 клас), «Найерудованіший клас»(8 клас), «Найінформаційніший клас» (9 клас), «Найдисциплінованіший клас» (5 клас)

Також дирекція школи відмітила вчителів у різних номінаціях, а саме: «Учитель року» (Токовчук С.А.),«Класний керівник року» (Боровська О.А., Кемка Л.В., Токовчук С.А.), «Кращий керівник року» (Хорощук Л.М.),  «Майстер-клас» (Черниш О.В., Боровська О.А., Пех О.Б., Черниш В.М., Мельник Л.Й.) ,  «Золоті руки» (Буравська Г.В.), «Кращий організатор року» Андрійчук І.М., Перегуда О.М.), «Мудрий порадник» (Перегуда В.Г., Шаля О.М.), «Кращий помічник і друг школи» (Опанащук Н.В.). Та вручили подяки батькам деяких учнів.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Черниш О.В., директор Староолександрівської школи

 

Турнір юних футболістів ім. О.Чернявського

У суботу, 6 квітня, на шкільному стадіоні Сколобівської ЗОШ І – ІІ ст. відбувся турнір, присвячений четвертій річниці загибелі воїна АТО, уродженця села Сколобів, Олександра Чернявського.

Фото без описуЩоб вшанувати пам'ять загиблого героя, зібралися вісім шкіл з різних ОТГ району – Пулинської, Соколівської та Курненської. Урочисту частину розпочали ведучі - вчителі Сколобівської школи. Після того, як пролунав Гімн України, місцеві учні виконали ряд пісень, присвячених воїнам, котрі захищали нашу Батьківщину. Далі до урочистої промови запросили Пулинського селищного голову О. С. Гаврилюка, згодом до слова були запрошені виконуючий обов’язки старости Кошелівського старостинського округу Климчук С.А. та Посвятенка С.О., який виступив спонсором цих змагань.

Директор Зеленополянського НВК Антонюк В.М. приєднався до вище згаданих виступів та розповів про хід проведення турніру.

Після урочистої частини дітей запросили до шкільної їдальні, аби підкріпити сили.

Змагання по футболу проходили за олімпійською системою. Жеребкуванням було визначено, хто з ким гратиме. Нашій команді протистояв непростий суперник – команда Очеретянської ЗОШ. Спільними командними зусиллями наші хлопці здобули перемогу з рахунком 5:0. Далі дістався не менш сильний суперник – команда Старомайданської ЗОШ, але і з цим завданням хлопці впорались чудово, пермігши з рахунком 1:0. Отже, наша команда ввійшла до фіналу та зустрілася з футболістами Курненської ЗОШ, зігравши матч з рахунком 0:0. Подальша доля гри  вирішувалась за допомогою пенальті, де удача посміхнулася гравцям Курненської ЗОШ.

Фото без описуВ результаті команда Староолександрівської ЗОШ І-ІІ ст. посіла почесне ІІ місце в районі (в Пулинській ОТГ- І місце) і була нагороджена кубком, медалями, м’ячем та сертифікатом на придбання спортивного інвентарю.

Вітаємо наших юних футболістів та бажаємо і надалі наполегливо долати спортивні вершини!

Артем Бабич, вчитель фізичної культури Староолександрівської ЗОШ.

 

 

Профорієнтаційна робота з учнями 9 класу

12 жовтня в приміщенні Пулинської районної державної адміністрації районним Центром зайнятості була проведена зустріч з учнями 9-11 класів. 

Учні 9 класу разом з класним керівником Мельник Л.Й. мали також можливість побувати на даній зустрічі. Основною темою дискусії було вибір майбутньої професії, особливості та переваги навчання в певних навчальних закладах нашої області.

Фото без опису

Козацький квест «Пропала булава»

14 жовтня ми водночас відзначаємо кілька свят: День українського козацтва, День захисника України.  Ушанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, виховання в школярів патріотизму буде максимально успішним за умови використання активних форм роботи. Тому цього року в нашій школі святкувати вирішили у формі квесту «Пропала булава».

Діти мали можливість виконувати цікаві та різноманітні завдання на козацьку тематику. Переможцями стали учні 8 класу.

Фото без опису

 

Для тих, чия професія від Бога…

Кожної першої неділі жовтня у більшості країн світу святкують День працівника освіти, вітаючи людей, які своєю невтомною працею дають знання та відкривають дорогу в світ науки своїм учням. Свято вчителів є особливим і у Староолександрівській школі. Заздалегідь учні готують привітання, багатокольорові, веселкові плакати, які прикрашали актову залу.

Приємною нотою став також в цей день концерт. Головними учасниками дійства були учні 8 та 9 класів, які привітали вчителів не тільки теплими словами, а й чудовими квітами. Всі класи дарували для них тепло та радість з усмішкою на обличчі.

Фото без описуФото без опису

Бабин Яр: історія, пам’ять і сучасний світ

Щороку в школах України проводяться уроки пам’яті на честь вшанування пам’яті жертв Голокосту. Цього дня 1941 року фашисти в Києві знищили десятки тисяч громадян, мешканців міста Києва, більшість з яких були євреями. Але серед них були тисячі українців, росіян, представників інших національностей. Усі 778 днів окупації Києва тривали розстріли. Злочини Бабиного Яру перевершили всі відомі до цього трагедії. Сьогодні ми не можемо назвати події тих років трагедією минулої війни, бо вони є гіркими уроками на майбутнє всьому людству.

Фото без описуФото без опису

Свято квітів – осінній день краси!

Всі ми з нетерпінням  чекаємо прихід величавої і чарівної красуні-осені, яка дивує нас своїми барвами. А вже через місяць її господарювання ми збираємо її дарунки і проводимо свято квітів.

4 жовтня в школі відбулася традиційна виставка квітів та декоративних композицій з природнього матеріалу. У виставці взяли участь учні всіх класів.  Тут  були представлені композиції, виготовлені не лише з квітів, а й з овочів та фруктів.

Цьогорічні композиції підкорили всіх своєю винахідливістю, оригінальністю.

Усі роботи разом створили неймовірну квіткову красу, якою милувалися учні, батьки й учителі школи. Усі з цікавістю роздивлялися, коментували композиції, а потім фотографувалися на згадку.

Фото без описуФото без опису

Вибори мера школи

2 вересня в школі відбулися вибори мера школи. На дану посаду претендувало дві учениці 9 класу та дві учениці 8 класу, та більшістю голосів було обрано ученицю 8 класу Шикираву Анну, а її заступником стала учениця 9 класу Черниш Карину.

Фото без опису

Свято Першого дзвоника

    Традиційно, 3 вересня, вся країна відсвяткувала День знань. Не стала винятком і наша школа. З самого ранку до школи поспішали ошатно вбрані учні з букетами квітів. На святі зібрались вчителі, багато батьків та жителів навколишніх сіл. Всі присутні з посмішками зустрічали новоспечених першачків, які на чолі з своєю першою вчителькою Голомах В.М. вийшли на шкільну лінійку.

Перший дзвінок в новому навчальному році подали учень 9 класу Вікарчук Артур та учениця 1 класу Іщенко Юлія.

Після урочистостей учні поспішили у свої класи, де для них було проведено перший урок.

 Фото без опису

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь