Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Староолександрівська ЗОШ І-ІІ ступенів

 

Профорієнтаційна робота з учнями 9 класу

12 жовтня в приміщенні Пулинської районної державної адміністрації районним Центром зайнятості була проведена зустріч з учнями 9-11 класів. 

Учні 9 класу разом з класним керівником Мельник Л.Й. мали також можливість побувати на даній зустрічі. Основною темою дискусії було вибір майбутньої професії, особливості та переваги навчання в певних навчальних закладах нашої області.

Козацький квест «Пропала булава»

14 жовтня ми водночас відзначаємо кілька свят: День українського козацтва, День захисника України.  Ушанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, виховання в школярів патріотизму буде максимально успішним за умови використання активних форм роботи. Тому цього року в нашій школі святкувати вирішили у формі квесту «Пропала булава».

Діти мали можливість виконувати цікаві та різноманітні завдання на козацьку тематику. Переможцями стали учні 8 класу.

 

Для тих, чия професія від Бога…

Кожної першої неділі жовтня у більшості країн світу святкують День працівника освіти, вітаючи людей, які своєю невтомною працею дають знання та відкривають дорогу в світ науки своїм учням. Свято вчителів є особливим і у Староолександрівській школі. Заздалегідь учні готують привітання, багатокольорові, веселкові плакати, які прикрашали актову залу.

Приємною нотою став також в цей день концерт. Головними учасниками дійства були учні 8 та 9 класів, які привітали вчителів не тільки теплими словами, а й чудовими квітами. Всі класи дарували для них тепло та радість з усмішкою на обличчі.

Бабин Яр: історія, пам’ять і сучасний світ

Щороку в школах України проводяться уроки пам’яті на честь вшанування пам’яті жертв Голокосту. Цього дня 1941 року фашисти в Києві знищили десятки тисяч громадян, мешканців міста Києва, більшість з яких були євреями. Але серед них були тисячі українців, росіян, представників інших національностей. Усі 778 днів окупації Києва тривали розстріли. Злочини Бабиного Яру перевершили всі відомі до цього трагедії. Сьогодні ми не можемо назвати події тих років трагедією минулої війни, бо вони є гіркими уроками на майбутнє всьому людству.

Свято квітів – осінній день краси!

Всі ми з нетерпінням  чекаємо прихід величавої і чарівної красуні-осені, яка дивує нас своїми барвами. А вже через місяць її господарювання ми збираємо її дарунки і проводимо свято квітів.

4 жовтня в школі відбулася традиційна виставка квітів та декоративних композицій з природнього матеріалу. У виставці взяли участь учні всіх класів.  Тут  були представлені композиції, виготовлені не лише з квітів, а й з овочів та фруктів.

Цьогорічні композиції підкорили всіх своєю винахідливістю, оригінальністю.

Усі роботи разом створили неймовірну квіткову красу, якою милувалися учні, батьки й учителі школи. Усі з цікавістю роздивлялися, коментували композиції, а потім фотографувалися на згадку.

Вибори мера школи

2 вересня в школі відбулися вибори мера школи. На дану посаду претендувало дві учениці 9 класу та дві учениці 8 класу, та більшістю голосів було обрано ученицю 8 класу Шикираву Анну, а її заступником стала учениця 9 класу Черниш Карину.

Свято Першого дзвоника

    Традиційно, 3 вересня, вся країна відсвяткувала День знань. Не стала винятком і наша школа. З самого ранку до школи поспішали ошатно вбрані учні з букетами квітів. На святі зібрались вчителі, багато батьків та жителів навколишніх сіл. Всі присутні з посмішками зустрічали новоспечених першачків, які на чолі з своєю першою вчителькою Голомах В.М. вийшли на шкільну лінійку.

Перший дзвінок в новому навчальному році подали учень 9 класу Вікарчук Артур та учениця 1 класу Іщенко Юлія.

Після урочистостей учні поспішили у свої класи, де для них було проведено перший урок.

 

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я" 

16 травня 2018 року на базі КПНЗ "Житомирський обласний центр НТТУМ" був проведений фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я". Пулинську ОТГ представляла команда Староолександрівської ЗОШ І-ІІ ст. "Усмішка". 

На сцені  були показані яскраві та оригінальні виступи команд, кожна з яких складалась з 7 чоловік. Переможці були нагороджені кубками, медалями та дипломами Захід дозволив школярам познайомитись із факторами, які сприяють здоров'ю, в тому числі про переваги раціонального харчування, правильного фізіологічного режиму, впливу соціальних умов на здоров'я, обмінятись досвідом та упроваджувати у подальшому нові форми організації змістовного дозвілля дітей і молоді.

Конкурс залишив неймовірні враження для кожного учасника команди.