Новини Пулинської громади

Про вандалізм на зупинках

Дата створення: 16:27 13.08.2019

Служба автомобільних доріг (САД) у Житомирській області отримала відповідь правоохоронців на повідомлення про вандалізм на зупинках.

План заходів на 24 серпня, присвячених Дню Державного Прапора та 28-річниці Незалежності України

Дата створення: 08:43 13.08.2019

Смт  Пулини, стадіон «Колос» дитячо-юнацької спортивної школи селищної ради:

Яка кримінальна відповідальність передбачена для неповнолітніх (роз’яснення Міністра юстиції Павла Петренка)

Дата створення: 15:10 12.08.2019

- З якого віку особи підлягають кримінальній відповідальності?

Футбольні зустрічі ветеранів

Дата створення: 10:10 12.08.2019

Тривають обласні змагання з футболу серед ветеранів 40 +. 11 серпня в Пулинах відбулася товариська зустріч між місцевою командою «Фанат» та футболістами з Коростишева.

Незабаром початок нового навчального року

Дата створення: 16:12 09.08.2019

З кожним днем відчувається наближення осені, а разом з тим і початок нового навчального року. 9 серпня вчителі початкової ланки ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. провели зустріч з батьками майбутніх першокласників.

Підтримується порядок на кладовищі

Дата створення: 12:17 09.08.2019

Впорядкування кладовищ є нашою спільною турботою. Тим, хто відійшов у інший світ, байдуже, що робиться на їхніх могилах. Але ставлення живих до місць поховань давно стало мірилом людяності та моральності, незалежно від того, в якого Бога хто вірить і чи вірить взагалі.

Управління Держпродспоживслужби інформує

Дата створення: 15:46 08.08.2019

Протягом багатьох років держава декларує перехід до системи безпечності харчових продуктів. Зрештою, 18 травня 2017-го року Верховна Рада України ухвалила Закон «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», норми якого поступово мають бути застосовані.

День насичений подіями

Дата створення: 14:38 08.08.2019

Четвер, 8 серпня, для селищної ради був днем насиченим подіями: зранку проведено засідання виконавчого комітету; в 10-ій годині розпочалося засідання сесії, яке вів очільник громади Олександр Гаврилюк.

Як зареєструвати фізичну особу-підприємця, - роз’яснює Міністр юстиції Павло Петренко

Дата створення: 15:46 07.08.2019

З чого почати? Перш за все, необхідно обрати код запланованої діяльності за Класифікатором видів економічної діяльності (КВЕД). Перелік КВЕДів можна знайти на сайті Державної служби статистики України http://kved.ukrstat.gov.ua.