Новини Пулинської громади

Запрошуємо на свято!

Дата створення: 15:38 24.06.2019

28 червня в Пулинах відбудеться День громади та обласний фестиваль народної творчості «Пулинський млинець». У програмі:

Перемога на фестивалі «Лелеченьки»

Дата створення: 15:02 24.06.2019

Коли збираються діти – це завжди весело, а коли збираються талановиті діти, то це ще й співучо, мальовничо, музично. На початку червня в смт. Ємільчине пройшов традиційний обласний відкритий фестиваль дитячої творчості «Лелеченьки». В рамках фестивалю щорічно проходить конкурс дитячо-юнацької творчості. З початку його заснування головою журі є Герой України, народна артистка України Ніна Матвієнко.

Команда ФК «Пулини» здобула перемогу

Дата створення: 12:16 24.06.2019

Триває Чемпіонат Пулинського району з футболу (І коло). 23 червня зіграно V тур змагань.

Приміщення Центру культури і дозвілля оновлюється

Дата створення: 11:47 24.06.2019

Культура тісно пов’язана з діяльністю людини. Її працівники роблять все для збереження існуючих традицій і надбань, приносячи щось нове, неповторне. Оновлюється і приміщення Центру культури і дозвілля селищної ради, стає привабливішим.

ХАЙ ПОКОЛІННЯ ПАМ’ЯТАЄ

Дата створення: 12:34 21.06.2019

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні в бібліотеці Пулинської селищної ради діє виставка-пам’ять «Хай покоління пам’ятає».

22 червня – День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дата створення: 12:05 21.06.2019

22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Володимир Ширма: «Наближаємо медицину Житомирщини до сучасних світових стандартів»

Дата створення: 15:24 19.06.2019

В обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського 14 червня в урочистій атмосфері відкрили нову операційну, де встановлено агіографічну систему нейро-кардіологічного спрямування.

Лелеки облюбували гарне місце

Дата створення: 14:26 19.06.2019

Ще з давніх часів українці зберегли винятково бережливе ставлення до лелек. У легендах і казках ці птахи охороняють та очищають землю від плазунів, приносять у дім немовлят, щастя та злагоду.

Придбано путівки для оздоровлення дітей

Дата створення: 10:05 19.06.2019

Літо – найсприятливіша пора для відпочинку. За кошти Пулинської селищної ради придбано три дитячі путівки для оздоровлення в обласному санаторію радіаційного захисту дитячого та дорослого населення «Кам’яний Брід».

Зіграли внічию

Дата створення: 15:57 18.06.2019

16 червня дві футбольні команди селища – це ФК «Фанат» (40+) та ФК «Пулини» провели дві зустрічі, які закінчилися внічию.