Новини Пулинської громади

18 травня – Міжнародний день музеїв

Дата створення: 12:47 17.05.2019

Музей – це те місце, де можна зустрітися з минулим, побачити сьогодення та зазирнути в майбутнє.Саме тут ми знайомимося із важливими історичними подіями і постатями, дізнаємося більше про свій край, свій народ, гортаємо важливі сторінки історії.

Бердичівське управління магістральних газопроводів інформує

Дата створення: 12:18 17.05.2019

Територію Пулинського району перетинає система магістральних газопроводів високого тиску і відводи від них. Поруч з газопроводами в 8-12 м. прокладені кабельні лінії зв’язку і телемеханіки. За межами населених пунктів споруджені газорозподільні станції (ГРС).

На роботу у вишиванках

Дата створення: 16:46 16.05.2019

Колектив Пулинської селищної ради у Всесвітній день вишиванки, 16 травня, прийшов на роботу у вишиванках. Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

День вишиванки у ЗДО «Ялинка»

Дата створення: 15:04 16.05.2019

А ось так святкує День вишиванки Пулинський заклад дошкільної освіти №1 «Ялинка».

Обираємо здоров’я!

Дата створення: 14:27 15.05.2019

У рамках співпраці до закладу дошкільної освіти №1 «Ялинка» завітали четвертокласники ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст., котрі ознайомили дошкільнят з програмою своєї агітбригади.

Пам’ятаючи минуле, ми творимо майбутнє

Дата створення: 08:58 15.05.2019

9 Травня в селі Івановичі відбулися традиційні урочисті заходи, приурочені до 74 річниці перемоги українського народу разом з іншими народами колишнього РС та антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.

Нова дорога Ясна Поляна – Очеретянка

Дата створення: 17:15 14.05.2019

На території Пулинської ОТГ проводиться ремонт доріг як комунальної, так і місцевої власності.

Святковий захід в Очеретянці

Дата створення: 16:32 14.05.2019

У Очеретянському СБК відбувся святковий концерт на відзначення Дня Перемоги в Другій світовій війні. У програмі звучали улюблені пісні воєнних літ, твори на воєнну тематику та патріотичні пісні. Зал тепло сприймав виступ місцевих аматорів.

Свято бережуть пам'ять захисників Вітчизни

Дата створення: 12:25 14.05.2019

Минає час, але не меркне слава про подвиг нашого народу в роки Другої світової війни. Дев’ятого травня у с. Ялинівка біля пам’ятника загиблим воїнам відбувся мітинг.