Пулинська громада

Житомирська область, Житомирський район

Структура ради

СТРУКТУРА 

АПАРАТУ ПУЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТА ЇЇ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ

станом на 01.01.2023 року (в новій редакції)

Апарат селищної ради та її виконавчого комітету
Виборні посади
ПІБ Посада Телефон
1 Гаврилюк Олександр Станіславович Селищний голова 3-11-04
2 Метельська Людмила Олександрівна

Секретар ради

3-11-53
3 Мурзаков Сергій Анатолійович Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради 3-23-30
4 Захарчук Микола Петрович Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету 3-12-04
Старости старостинських округів
5 Поліщук Марія Антонівна Староста Зеленополянського старостинського округу  
6 Костриця Тетяна Володимирівна Староста Пулино-Гутського старостинського округу  
7 Черниш Людмила Йосипівна Староста Івановицького старостинського округу  
8 Климчук Станіслав Анатолійович Староста Кошелівського старостинського округу 9-26-31
9 Мороз Володимир Володимирович Староста Очеретянського старостинського округу  
10 Перегуда Ігор Анатолійович Староста Ялинівського старостинського округу  
11 Зубрицька Ольга Цезарівна Староста Мартинівського старостинського округу  
12 Бовсунівська Валентина Миколаївна Староста Бабичівського старостинського округу  
13 Місюна Людмила Зигмундівна Староста В’юнківського старостинського округу  
14 Гарбузюк Ірина Миколаївна Староста Новозаводського старостинського округу  
Посадові особи
15 Тимощук Олександр Олегович

Головний спеціаліст з юридичних питань

3-12-04
16 Грибан Вадим Петрович

Головний спеціаліст з цифрових технологій

 
17 Пех Ірина Денисівна

Головний спеціаліст з інвестиційної діяльності

 
18 Оріховський Борис Павлович

Головний спеціаліст  з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

 
Відділ бухгалтерського обліку та звітності
19 Пітра Наталія Василівна Начальник відділу 3-13-43
20 Вітковська Валентина Дмитрівна Головний спеціаліст 3-13-43
21 Супрунчук Тетяна Володимирівна Головний спеціаліст 3-13-43
Відділ загальної та організаційної роботи
22 Лонська Олена Олексіївна Начальник відділу 3-12-04
23 Зозуля Наталія Олегівна Провідний спеціаліст 3-12-04
24 Петренко Наталія Василівна Провідний спеціаліст по звязках з громадськістю  
25

Лисюк Ірина Вікторівна (перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку)

Спеціаліст І категорії  
26 Вакантна посада Діловод 3-12-04
Діловоди старостинських округів
27 Поліщук Олена Володимирівна Діловод Зеленополянського та Пулино-Гутського старостинського округу  
28 Полянська Катерина Миколаївна Діловод Івановицького старостинського округу  
29 Пасльон Зоя Іванівна Діловод Кошелівського старостинського округу 9-26-31
30 Сидорчук Валентина Анатоліївна Діловод Очеретянського старостинського округу  
31 М’янівська Ніла Михайлівна Діловод Ялинівського старостинського округу  
32 Дубина Оксана Петрівна Діловод Мартинівського та Бабичівського старостинського округу  
33 Вакантна посада Діловод  Новозаводського та В’юнківського старостинського округу  
Відділ організації надання адміністративних послуг
34 Іщенко Олександр Іванович Начальник відділу 32-9-39
35 Вакантна посада Державний реєстратор 32-9-39
36 Осіпчук Леся Миколаївна Державний реєстратор  
37 Лісовська Олена Вікторівна Адміністратор 32-9-39
38 Бондарчук Марина Валентинівна Адміністратор 32-9-39
39 Клименко Оксана Дмитрівна Головний спеціаліст 32-9-39
40 Маськевич Людмила Іванівна Провідний спеціаліст 32-9-39

Сектор земельних відносин

41 Владиченко Василь Дмитрович Завідувач сектору 3-16-75
42 Залужний Василь Андрійович Головний спеціаліст 3-16-75
43 Черниш Оксана Миколаївна Провідний спеціаліст 3-16-75
Службовці
44 Єременко Оксана Миколаївна Секретар керівника 3-16-65
45 Талько Олександр Леонідович Інспектор з військового обліку 3-16-75
Робітники
46 Нагорнюк Анатолій Володимирович Водій  
47 Волощук Наталія Миколаївна Прибиральник службового приміщення  
48 Брикова Тетяна Олександрівна Прибиральник службового приміщення  
49 Талько Олександр Леонідович Підсобний робітник  
50 Дубина Микола Васильович Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків  
51 Сезонні працівники (8,5 штатних одиниць) Опалювачі  
Структурні підрозділи
Фінансовий відділ
52 Сак Людмила Іванівна Начальник відділу 3-22-32
53 Якусевич Наталя Василівна Головний спеціаліст 3-22-32
54 Сівченко Наталія Антонівна Провідний спеціаліст 3-22-32
Відділ освіти
55 Опанащук Наталія Вікторівна Начальник відділу  
56 Онищук Світлана Володимирівна Головний спеціаліст  
57 Черниш Лариса Василівна Провідний спеціаліст  
58 Кучер Наталія Василівна Спеціаліст І категорії  
59 Вакантна посада Спеціаліст І категорії  
60 Адамович Дмитро Володимирович Водій  
Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури
61 Кайданюк Іван Володимирович Начальник відділу 3-29-55
62 Лознюк Руслана Павлівна Головний спеціаліст з питань бухгалтерського обліку 3-29-55
63 Костриця Василь Леонідович

Головний спеціаліст з питань житлово-комунального господарства та благоустрою

3-29-55
64 Кардаш Валентина Іванівна

Інспектор з благоустрою

3-29-55
Служба у справах дітей
65 Остапчук Марія Олександрівна Начальник служби 3-21-83
66 Андрійчук Тетяна Володимирівна Головний спеціаліст 3-21-83
67 Пітра Оксана Володимирівна Провідний спеціаліст 3-21-83
Відділ гуманітарний
68 Гузюк Олена Володимирівна Начальник відділу  
69 Громська Лариса Аркадіївна Головний спеціаліст  
70 Андрійчук Георгій Степанович Головний спеціаліст  
71 Черниш Марія Іванівна Провідний спеціаліст  

Оновлено станом на 01.01.2023 року

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь