Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Законодавчі документи

Лист МОН № 1/9-227 від 05.04.19 року

"Щодо прийому дітей до перших класів у 2019 році"

https://rada.info/upload/users_files/04347172/3293194b38a89b191dd63938164d1d82.pdf

 

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ 
м. Київ

ВІД 10 ТРАВНЯ 2018 Р.

№ 367

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

https://rada.info/upload/users_files/04347172/d3d4883e89dec7f1a7fe0e231f98ae98.pdf

https://mon.gov.ua/storage/app/media/npa/2018/05/11/2rozyasnennya-do-poryadku-zarakhuvannya.pdf

 

ЗНО-2019

Інформація для випускників 2019 року (минулих років) та їх батьків знаходиться за посиланням:https://rada.info/upload/users_files/04347172/d5cd40a1abb2622af794205068e62e98.docx

 

Інформація для випускників 2019 року та їх батьків

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі - пробне ЗНО) проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Терміни проведення ПРОБНОГО
зовнішнього незалежного оцінювання

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 12 жовтня 2018 року №154 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році» відбудеться пробне ЗНО:

 • 16 березня 2019 року – з української мови і літератури;
 • 23 березня 2019 року – з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, фізики, французької мови, хімії.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

ПРОБНЕ
зовнішнє незалежне оцінювання дає можливість:

 • ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
 • пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
 • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
 • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
 • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
 • навчитися ефективно розподіляти час;
 • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Вартість ПРОБНОГО
зовнішнього незалежного оцінювання

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться коштом фізичних і юридичних осіб.

Вартість одного пробного ЗНО для одного учасника складає 132 грн. 00 коп.

Участь у пробному ЗНО дає доступ до тренувального ON-LINE тестування на сайті ВРЦОЯО.

Реєстрація на ПРОБНЕ
зовнішнє незалежне оцінювання

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні учасників Вінницької, Житомирської, Хмельницької областей триватиме на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти з 08 до 31 січня 2019 року. Особи, які проживають на території інших областей України, можуть зареєструватися через сайт відповідного регіонального центру.

Для реєстрації необхідно:

 1. Зайти на сторінку реєстрації на пробне ЗНО.
 2. Заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку "Особистий кабінет"; вибрати предмети пробного ЗНО.
 3. З персональної сторінки ("Особистий кабінет") роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО.
 4. На основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг.
 5. Роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО (інформацію буде розміщено в "Особистому кабінеті" учасника пробного ЗНО до 25.02.2019 року.

Особи, які потребують створення особливих (спеціальних) умов в пунктах проходження пробного ЗНО, повинні вказати про них під час реєстрації:

 • для осіб з порушеннями опорно-рухового апарату, осіб, які одужують після травм, осіб із хворобами нервової системи – наявність в пункті проведення пробного ЗНО пандуса;
 • для осіб з порушеннями слуху – присутність перекладача жестової мови в аудиторії, де відбувається пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

У день проходження ПРОБНОГО
зовнішнього незалежного оцінювання

У зазначений у запрошенні-перепустці день та час потрібно з’явитися на пункт пробного ЗНО.
Перед початком пробного ЗНО учасник повинен пред’явити такі документи:

 1. Запрошення-перепустку.
 2. Паспорт (свідоцтво про народження).

Результати ПРОБНОГО
зовнішнього незалежного оцінювання

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учасникові потрібно буде занести свої відповіді на спеціальний сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», посилання на який буде розміщено в "Особистому кабінеті".

Результати необхідно буде занести у такі терміни:
16–18 березня 2019 р. - українська мова і література;
23–25 березня 2019 р. - історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови.

30.03.2019р. - оприлюднення на інформаційних сторінках учасників результатів пробного ЗНО з української мови і літератури.
06.04.2019р. - оприлюднення на інформаційних сторінках учасників результатів пробного ЗНО з інших предметів.

 

УКРАЇНА

ПУЛИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПУЛИНСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

 18.06.2018 р.                             смт. Пулини                                № 79/о

 

Про підготовку закладів освіти      

Пулинської ОТГ до роботи в новому 2018/2019 навчальному році

та в осінньо-зимовий період

 

  Відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», Положення про відділ освіти, на виконання розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації від 29.05.2018 №181 «Про підготовку об’єктів господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року», наказу управління  освіти  і науки обласної державної адміністрації від 29.05.2018 №177 «Про підготовку закладів освіти області до роботи в новому 2018-2019 навчальному році та в осінньо-зимовий період», рішення виконкому Пулинської селищної ради від 15.06.2018 року №  …..       та з метою якісної та своєчасної підготовки закладів освіти Пулинської ОТГ до нового 2018/2019 навчального року, опалювального сезону та роботи в осінньо-зимовий період.

 

НАКАЗУЮ:

 1. Покласти персональну відповідальність за своєчасну та якісну підготовку об’єктів до сталої  роботи в новому навчальному році та осінньо-зимовий період 2018-2019 року на керівників закладів освіти
 2. Керівникам навчальних закладів освіти:
  1. Забезпечити цільове та раціональне використання коштів державного та місцевого бюджетів.
  2. Розробити, затвердити та забезпечити реалізацію комплексних заходів з підготовки матеріально-технічної бази  закладів освіти до початку нового 2018/2019 навчального року, належного та безперебійного їх функціонування в осінньо-зимовий період.
  3. Провести обстеження технічного стану будівель і споруд, інженерних мереж з метою запобігання їх руйнуванню та забезпечення надійного експлуатаційно-технічного стану.
  4. Спрямувати благодійні батьківські внески на проведення поточних ремонтів будівель та приміщень освітнього призначення, відомчого господарства, енергетичного обладнання, систем протипожежного захисту.
  5. До початку проведення поточних ремонтних робіт провести відповідні інструктажі з охорони праці з відповідальними працівниками.
  6. Привести у відповідність до санітарно-гігієнічних вимог штучне освітлення у закладах освіти.
  7. Здійснити вимірювання опору заземлення електричних мереж та електроустаткування в закладах.
  8. Завершити ремонт систем теплопостачання  закладів освіти, їх реконструкцію та підготовку до роботи в осінньо-зимовий період до 01жовтня 2018 року.
  9. Продовжити реалізацію енергозберігаючих заходів із застосуванням прогресивних теплозберігаючих конструкцій і матеріалів, встановлення приладів обліку води та електроенергії.
  10. Взяти під особистий контроль дотримання лімітів споживання енергоносіїв (водо-, тепло-, електро-постачання) упродовж 2018/2019 н.р.
  11. Здійснити контроль за забезпеченням харчоблоків  закладів освіти  холодильним, технологічним обладнанням, столовим та кухонним посудом, миючими та дезінфікуючими засобами.
  12. Завершити виготовлення державних актів на право постійного користування земельними ділянками та інвентарних справ.
  13. У випадку змін кількості та фактичних площ приміщень, споруд, інших об’єктів, в тому числі харчоблоків, привести у відповідність інвентарні справи та іншу технічну документацію.
  14. Вжити заходів щодо забезпечення рівного доступу до якісної освіти осіб з особливими освітніми потребами, для організації інклюзивної освіти (обладнання пандусів, туалетних кімнат тощо), приведення у належний санітарно-технічний стан приміщень, джерел водопостачання.
  15. Взяти під особистий контроль виконання вимог нормативно-правових актів з безпеки життєдіяльності та охорони праці в закладах освіти, забезпечити безпечні і нешкідливі умови праці, навчання.
  16. Провести планову перезарядку вогнегасників. Стовідсотково укомплектувати заклади освіти первинними засобами пожежогасіння.
  17. Під час проведення ремонтних та інших робіт врахувати вимоги Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України, затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 15.08.2016 № 974.
  18. Розглянути на нарадах питання про стан готовності закладів освіти до роботи у новому навчальному році та осінньо-зимовому періоді.
  19. Здійснювати постійний моніторинг стану проведення ремонтних робіт у закладі, закупівлі товарів та виконання послуг, підготовки закладу до роботи у новому навчальному році та осінньо-зимовому періоді.

 

 1. Спеціалістам відділу освіти до 25.06.2018 затвердити склад комісії, форму акту перевірки готовності навчальних закладів, скласти  пам’ятку перевірки стану готовності  закладів освіти до роботи в новому 2018/2019 навчальному році та в осінньо-зимовий період.
 2. Комісії 21,22 серпня 2018 року здійснити об’їзд закладів освіти з метою вивчення стану підготовки матеріально-технічної бази та готовності  до  роботи в новому навчальному році та опалювального сезону.
 3. Наказ розмістити на інформаційному сайті відділу освіти Пулинської селищної ради.
 4.  Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Начальник відділу освіти                                                          Н.В.Опанащук

З наказом ознайомлені спеціалісти відділу освіти:                     С.В.Онищук

                                                                                                                                   Л.В.Черниш