Новини Пулинської громади

Фотоконкурс «Моя Україно!»

Дата створення: 12:08 12.03.2019

У приміщенні КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Пулинської селищної ради проходить виставка фоторобіт учнів закладів освіти Пулинської громади під назвою «Моя Україно!».

Шевченка слово знов єднає Україну

Дата створення: 11:44 12.03.2019

У День народження Тараса Шевченка з усієї Житомирщини з'їхалися молоді та талановиті виконавці художнього слова, які претендували на перемогу в обласному конкурсі «Єднаймо Україну Тарасовим словом!», присвяченого 205-й річниці з дня народження Кобзаря.

Президент Петро Порошенко відвідав Житомир

Дата створення: 11:25 12.03.2019

11 березня у Житомирі відбулося засідання Ради регіонального розвитку, яке пройшло під головуванням Президента України Петра Порошенка. На засіданні побували представники Пулинської ОТГ на чолі з головою Олександром Гаврилюком.

Підтримали бойовий дух військовослужбовців

Дата створення: 08:51 12.03.2019

Аматорський народний чоловічий ансамбль «Промінь» Центру культури і дозвілля Пулинської селищної ради спільно з аматорами Великолугівського БК (Курненська ОТГ) напередодні 8 Березня побував з концертом у м.Новоград-Волинський, де виступили перед військовослужбовцями 54 - го окремого розвідувального батальйону. У виконанні «Променя» та солісток ансамблю «Мелодія душі» звучали як патріотичні, так і козацькі, ліричні та жартівливі пісні. Концерт пройшов у теплій і дружній атмосфері. В кінці заходу учасники свята отримали відзнаку від командування за (як сказано в тексті грамоти) «…підняття високого морального та бойового духу військовослужбовців».

Дорогі жінки Пулинської громади!

Дата створення: 12:17 07.03.2019

Серед усіх свят 8 Березня відзначається своєю особливою чарівністю і неповторністю, є символом сердечності, доброти, радості й сімейного тепла.

Вшанували пам'ять Великого Кобзаря

Дата створення: 12:08 07.03.2019

У ці березневі дні вся Україна вклоняється поетові – Тарасу Шевченку, котрий став уособленням українства в усьому світі. Його «Кобзар» перекладено більше, ніж 100 мовами. 7 березня в Пулинах відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку, де пройшли невеликі літературні читання.

Привітали жінок зі святом

Дата створення: 10:05 07.03.2019

Зі святом Весни, Любові та Краси найчарівнішу половину людства – жіноцтво громади 6 березня привітав Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк та творчі й хореографічні колективи.

Великий Шевченко очима юного покоління

Дата створення: 14:24 06.03.2019

У Домі української культури, що в м.Житомирі, відкрито виставку творчих конкурсних робіт учнів художнього відділу Пулинської школи мистецтв. Виставка приурочена 205-й річниці з дня народження Т.Г.Шевченка і діє під назвою «Думи мої, думи мої, квіти мої , діти!..». 5 березня відбулась її презентація.

Голова ОДА Ігор Гундич провів виїзне засідання в Пулинах

Дата створення: 12:38 06.03.2019

5 березня за участі селищного голови Олександра Гаврилюка у смт Пулини відбулося виїзне засідання Ради регіонального розвитку області, на якому головував очільник Житомирщини Ігор Гундич.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Сузір’я Звягеля»

Дата створення: 08:40 06.03.2019

2 березня у м. Новоград-Волинський проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Сузір’я Звягеля». Участь взяли п’ять областей України, понад 250 конкурсних номерів у номінаціях: