Новини Пулинської громади

Зустріч закінчилася нічиєю

Дата створення: 12:55 22.07.2019

У рамках Чемпіонату району з футболу 21 липня на селищному стадіоні «Колос» місцева команда ФК «Пулини» зустрічалася зі стрибізьким «Автомобілістом». Зустріч закінчилася з нічийним рахунком 1:1.

На прийомі у Лілії Кириленко

Дата створення: 15:37 19.07.2019

В рамках Проекту неурядової організації «Сучасний формат», у співпраці з Пулинською селищною радою, за підтримки Програми розвитку ООН в Україні юристами проводяться безоплатні консультації громадян на місцях.

У Сколобові знову відкрито ДБСТ

Дата створення: 09:48 19.07.2019

18 липня у с. Сколобів відкрито іще два дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ). На відкритті побував селищний голова Олександр Гаврилюк та завідувач відділом гуманітарним Георгій Андрійчук.

В таборі активного відпочинку

Дата створення: 15:53 18.07.2019

У Пулинському громадському та бізнес центрі діє щорічний табір активного відпочинку «Зміни життя на краще», де діти мають можливість не тільки відпочивати та весело проводити час, але і навчатись чогось нового.

Стартує конкурс «Краща спортивна громада Житомирщини»

Дата створення: 09:43 18.07.2019

Житомирська обласна рада розпочинає прийом документів для участі у щорічному конкурсі «Краща спортивна громада Житомирщини», ініціатором якого є голова обласної ради Володимир Ширма.

Про стан призову юнаків на строкову військову службу

Дата створення: 16:40 17.07.2019

Захист своєї країни, її територіальної цілісності є обов'язком кожного громадянина. Згідно з Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу», проводяться весняні та осінні  призови юнаків на строкову військову службу.

Земельній ділянці – надійного інвестора

Дата створення: 10:40 17.07.2019

Пулинською селищною радою подано заявку до Агенції Регіонального розвитку Житомирської області про участь у конкурсі щодо розміщення індустріального парку на території ОТГ.

Із засідання виконкому

Дата створення: 16:10 16.07.2019

16 липня проведено чергове засідання виконавчого комітету Пулинської селищної ради. Перше питання порядку денного стосувалося стану виконання бюджету громади за І півріччя нинішнього року.

СЕМІНАР ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ

Дата створення: 15:45 16.07.2019

Сьогодні, 16 липня, відбувся семінар працівників культури Пулинської селищної ради, у ході якого розглянуто наступні питання:

Безоплатна правова допомога – на місцях

Дата створення: 15:19 15.07.2019

На території Пулинської ОТГ неурядовою організацією «Сучасний формат» в Житомирській обл. розпочато впровадження Проекту, спрямованого на підвищення рівня доступу громадян до правосуддя та забезпечення прав людини через створення умов для використання внутрішнього потенціалу громад.