Новини Пулинської громади

Оголошення  про проведення конкурсу щодо надання права на оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд на території  смт. Пулини Пулинського району Житомирської області

Дата створення: 15:00 01.03.2019

У відповідності до Порядку розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності Пулинської ОТГ та Положення про проведення конкурсу на надання права на встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в населених пунктах Пулинської ОТГ, затверджених рішеннями Пулинської селищної ради  від   15.11.2018  № 548 та 549,   комісія з проведення конкурсу на надання права на встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у населених пунктах Пулинської ОТГ, як робочий орган, на засіданні 28.02.2019 року прийняла рішення  про проведення конкурсу щодо надання права на оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд, розташованих на території смт. Пулини Пулинського району Житомирської області.

Реформа освіти – школа майбутнього

Дата створення: 14:50 01.03.2019

Створення опорних закладів – це підвищення ефективності використання коштів, це шлях до рівного доступу всіх дітей до якісної освіти. Опорна школа – це не просто заміна однієї таблички на іншу чи заміна назви. Це – новий освітній простір, технічно оснащені кабінети, привабливий дизайн.

Біла мисочка в блакитний горошок

Дата створення: 14:35 01.03.2019

З метою популяризації та пропедевтики гуманного ставлення до тварин у суспільстві, насамперед серед учнівської молоді, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки спільно з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Щаслива лапа» розпочинає ІІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин».

ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ – ЗДОРОВЕ ЖИТТЯ

Дата створення: 11:06 01.03.2019

З першим весняним теплом в громаді продовжуються роботи з прибирання вулиць, доріг, тротуарів та інших територій. Двірниками селищної ради під керівництвом інспектора з питань  благоустрою В.І. Кардаш розпочато вирубку чагарників обабіч доріг у напрямку від газового господарства до села Ягодинки. Зібрано сміття по околицях вулиці М. Грушевського в смт Пулини- 17 мішків!!

МАСЛЯНА ПО-ПУЛИНСЬКИ

Дата створення: 16:15 28.02.2019

28 лютого в Пулинах пройшло одне з найочікуваніших свят – Проводи зими та зустріч Весни. Чому найочікуваніше? А хто ж не чекає приходу весни? З традиційними гуляннями, фірмовими пулинськими млинцями, козацьким кулішем... А ще спалили опудало – символ прощання із зимовими турботами та негараздами. Якже яскраво воно палало!!! Згоріло все нечисте, і в повітрі запахло весною...

Чергове засідання виконкому

Дата створення: 15:36 28.02.2019

28 лютого відбулося чергове друге засідання виконавчого комітету селищної ради.

Пенсійний фонд інформує:

Дата створення: 12:45 27.02.2019

З 01.03.2019 року буде проведено перерахунок раніше призначених пенсій шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачені страхові внески відповідно до частини другої статті 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон № 1058) .

Запрошуємо всіх на свято «ЗИМУ ПРОВОДЖАЄМО – ВЕСНУ ЗУСТРІЧАЄМО!»

Дата створення: 08:55 26.02.2019

28 лютого о 12.00 год. чекаємо жителів та гостей селища Пулини в парку, біля  Центру культури і дозвілля.

Щодо укладання договорів аптечними закладами з НСЗУ за програмою реімбурсації (виплата компенсацій) «Доступні ліки»

Дата створення: 14:22 25.02.2019

З 1 квітня 2019 року Урядова программа «Доступні ліки» переходить під адміністрування Національної служби здоров»я України (НСЗУ). Відшкодування вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму за програмою реімбурсації «Доступні ліки» відбуватиметься відтепер виключно за договором аптечних закладів різних форм власності з Національної служби здоров»я України (НСЗУ).