Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Заклади загальної середньої освіти

Відпочинкова зміна розпочалася

  На виконання Закону України від 04.09.2008 року №375-VІ «Про оздоровлення та відпочинок дітей», Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2020 роки у Пулинській селищній раді, затвердженої рішенням V сесії 7-го скликання Пулинської селищної ради від 22.02.2018 року та з метою охоплення дітей різними формами відпочинку 29 травня в закладах освіти Пулинської ОТГ розпочалася відпочинкова зміна.

  В цьому навчальному році пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням дітей, з організацією 2-х разового гарячого харчування працюють у Староолександрівській ЗОШ І-ІІ ст., Івановицькій, Кошелівській ЗОШ І-ІІІ ст., опорному закладі ЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст., Вацлавпільській гімназії.

      Відпочинковою зміною буде охоплено 185 дітей пільгових категорій, на організацію харчування яких виділено 65 тис. грн. з місцевого бюджету.

  Крім того, на базі Сколобівської ЗОШ І-ІІ ст. та Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст.  з 25.06 буде працювати християнський «Табір Життя», в якому буде відпочивати 120 дітей. 

    У дев’яти  закладах освіти працюють мовні табори, метою яких є поглиблення та удосконалення умінь та навичок учнів у вивченні іноземної мови. Заняття у цих таборах проводяться у формі тренінгів, рольових ігор, квестів.

  Особлива увага в організації відпочинку приділена дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки: дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами,  дітей потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей учасників бойових дій в зоні АТО, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей переселенців, талановитих і обдарованих дітей.

  Першочергові завдання функціонування таборів – це створення безпечних умов, якісного харчування та цікавого дозвілля учнів. З цією метою відділом освіти забезпечено проходження медичного огляду та лабораторних досліджень працівників пришкільних таборів відпочинку, які проводилися працівниками Новоград-Волинського   міжрайонного відділу  «Житомирський обласний  лабораторний центр» МОЗ України. Проведено семінар-навчання для начальників пришкільних таборів відпочинку, кухарів та постачальників готової продукції, на якому розглянуто актуальні питання щодо безпечного функціонування пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей, дотримання у пришкільних та мовних таборах   вимог законів України «Про охорону дитинства», «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення», «Про пожежну безпеку»,  створення належних умов  для   охорони життя і здоров’я дітей, дотримання норм харчування, протипожежних правил, правил порядку проведення екскурсій, походів, поведінки біля водойм, правил перевезення дітей автомобільним та іншими видами транспорту.

    15.05.2018 року робочою групою здійснено об’їзд закладів загальної середньої освіти на базі яких будуть функціонувати пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням дітей та християнський «Табір Життя».

  16.05.2018 – в Староолександрівській ЗОШ І-ІІ ст., Івановицькій ЗОШ І-ІІІ, Кошелівській ЗОШ І-ІІІ ст., опорному ЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст., Вацлавпільській гімназії працівником Новоград-Волинського  міжрайонного відділу  «Житомирський обласний    лабораторний центр»  МОЗ України взяті проби води та відправлені на лабораторне дослідження.

    Під час об’їзду члени робочої групи провели огляд приміщень, в яких будуть проводитися заняття, харчоблоків, холодильного та технологічного обладнання, наявного кухонного посуду та інвентарю,  підсобних приміщень, прилеглої території, ігрових кімнат та спортивних  залів, ігрових та спортивних майданчиків, перевірили справність та кріплення ігрових та спортивних споруд, наявність та відповідність документації.

    Заклади дошкільної освіти також долучаються до оздоровлення вихованців. Керівниками ЗДО видано накази про організацію літнього оздоровлення, складено плани заходів на оздоровчий період.

    Відділ освіти бажає всім учасникам освітнього процесу цікаво та безпечно провести літні канікули та період відпусток.

                                                                  Спеціаліст відділу освіти Черниш Л. В.

 

Атакуй життя! Не прогав свій час!

         Життя надто коротке, аби робити не те, що подобається – стверджує Річард Бренсон. А ректор Київського Національного університету культури і мистецтв М. Поплавський радить: «Зрозумій, чого ти хочеш, що робить тебе щасливим, і зроби це своєю професією».

         Саме з метою профорієнтації випускники 11-х класів Пулинської, Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Вацлавпільської гімназії відвідали КНУКіМ кафедру PR і журналістики.

         Учні мали можливість пройти творчий залік і отримали за його результатами сертифікати, познайомились з викладачами та самим Михайлом Поплавським, особою неординарною, комунікабельною, енергійною, з потужною працездатністю і величезним ентузіазмом. На завершення подорожі 11-класники відвідали ботанічний сад, де саме цвіте бузок. Гадаю, поглядом вони шукали серед суцвіть свою щасливу квітку удачі.

         Як стверджує китайське прислів’я: «Повз кожного пробіжить кінь удачі, та не кожний встигне вискочити на нього». То ж,  удачі Вам, випускники 2018 року, у складанні ЗНО та виборі майбутньої професії. Робіть те, що вмієте робити краще за інших.

Зоя Лисюк, директор Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

Обласна спартакіада

19 квітня 2018 року на базі Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова відбулася обласна спартакіада серед допризовної молоді.

Змагання проходили з 4 видів: біг 100 м., підтягування на перекладині, метання гранати, біг 1500 м.

Команда під керівництвом вчителя захисту Вітчизни Паламарчука Івана Васильовича ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів посіла загальнокомандне IV місце.

А у підтягуванні на перекладині виборола першість. Крім того,  в особистому заліку: Лисюк Дмитро учень 10-Б класу посів І місце у підтягуванні на перекладені, Риданов Олександр учень 11-Б класу ІІ місце, Федчук Дмитро учень 11-А класу ІІІ місце.

Радіємо за наших хлопців, зичимо їм та їх наставнику яскравих фарб життя.

Сподівайтесь і дійте. Дійте і сподівайтесь. Використовуйте всі шанси, надані життям і досягайте успіху.

Директор Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Лисюк З.А.

 

 

 

Семінар директорів шкіл

  Педагоги не можуть успішно

когось учити, якщо в цей же

час ретельно не вчаться самі

Алі Апшерон

 

                   З метою розвитку та вдосконалення професійної компетентності освітян закладів загальної середньої освіти Пулинської селищної ради 13 березня 2018 року для директорів шкіл проведено семінар «Мислимо креативно». За даними соціологічних досліджень кожен 5 педагог зорієнтований на традиційні форми діяльності, з недовірою ставиться до інновацій.

         Але суспільство і час ставлять нові вимоги до освіти: ми повинні формувати креативного випускника, здатного вчитися впродовж всього життя. Під силу це, звісно, лише креативному сучасному вчителю, який володіє інноваціями.

         То ж, форма проведення семінару була діяльнісною.

         А діяльність – це дослідництво при якому інтерес до обговорюваних питань створює творчу обстановку, активізує пошук педагогічних відомостей, дозволяє розвивати аналітичне, критичне, творче мислення.

         Під час семінару директори презентували себе, свою креативність, готовність до пошуку, інновацій, бажання створювати НУШ.

         Такі семінари – не данина моді, а дійсно ефективна робота, яка спонукає до самопізнання, саморозуміння та саморозвитку.

         Кажуть, що настрій – це те, що потрібно налаштовувати. Перефразовуючи ці слова, можна стверджувати: школа – це творчість, пошук, дослідження, креативність.

         То ж, налаштуймо себе на сонечко в душі, посмішку в очах, на безумовне досягнення поставлених завдань щодо побудови НУШ.

         Не біймося того, що не вийде, а біймося, що не спробуємо.