Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Заклади загальної середньої освіти

«Квіти у полі, там де Крути…»

29 січня українці вшановують події 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами. До цього дня в ОЗЗСО Пулинській ЗОШ І-ІІІ ступенів для учнів 10-11 х класів проведена історична година :«Квіти у полі, там де Крути…» та відкриття експозиції, присвяченої нашим землякам, які віддали своє життя за свободу і незалежність України: Сергію Ковнацькому та Олександру Чернявському.

На заході були присутні: мати загиблого героя Ковнацька Світлана Миколаївна та його сестра Юлія; заступник голови Пулинської регіональної спілки ветеранів АТО Висоцький Андрій Васильович; представники районного військового комісаріату майор Мороз Дмитро Васильович та старший лейтенант Корнійчук Богдан Петрович; член історико-патріотичного об’єднання, яке займається пошуками загиблих воїнів Другої Світової війни Адамович Володимир Леонідійович; учасники АТО Григорчук Іван Анатолійович, Фесюк Андрій Віталійович та Заріцький Василь Сергійович.

Крути стали початком нової доби в історії України. Без Крутів навіть Акт злуки 22 січня 1919 року був би лише документом. Кров під Крутами не була пролита марно. З неї, наче з безсмертя, розцвітають пелюстки Волі – про це говорили учні.

У День пам’яті Героїв Крут не можна не вшанувати сучасних героїв, які віддали своє життя за суверенітет та територіальну цілісність держави в зоні АТО. Пам’яті випускників школи, котрі віддали своє життя за нашу землю, за нашу незалежність присвячено відкриття експозиції в шкільному музейному комплексі «Герої не вмирають» – це Олександр Чернявський та Сергій Ковнацький. Вони були звичайні хлопці, мали добрі плани на життя. Але війна сказала досить… Вмить обірвалося життя…

«Я ненавиджу війну» - звучало у пісні, яку виконав Владислав Григорчук.

Хочеться додати :Хай буде мир, хай не вмирають наші діти. Хай нам барвінком стеляться дороги і ясна всміхається блакить!

Під час заходу за поданням громадськості Пулинська регіональна спілка ветеранів АТО нагородила пам’ятною медаллю: «Орден матері бійця АТО» Ковнацьку Світлану та медаллю «За патріотизм до України» Адамовича Володимира.

За національно-патріотичне виховання підростаючого покоління та підтримку Української армії грамоти отримали: ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ступенів та вчитель історії Грабовський Юрій Володимирович.

На завершення історичної години учні запалили свічку памяті на могилі Сергія Ковнацького.

Цей ДеньДень подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь, День надії і любові до своєї Вітчизни залишиться у памяті всіх присутніх.

З.А. Лисюк, директор ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

ЗНО-2019. Інформація для випускників 2019 року (минулих років) та їх батьків знаходиться за посиланням:https://rada.info/upload/users_files/04347172/c0ff75566874631e90742f99881cd7c8.docx

Інформація для випускників 2019 року та їх батьків

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі - пробне ЗНО) проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Терміни проведення ПРОБНОГО
зовнішнього незалежного оцінювання

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 12 жовтня 2018 року №154 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році» відбудеться пробне ЗНО:

 • 16 березня 2019 року – з української мови і літератури;
 • 23 березня 2019 року – з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, фізики, французької мови, хімії.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

ПРОБНЕ
зовнішнє незалежне оцінювання дає можливість:

 • ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
 • пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
 • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
 • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
 • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
 • навчитися ефективно розподіляти час;
 • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Вартість ПРОБНОГО
зовнішнього незалежного оцінювання

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться коштом фізичних і юридичних осіб.

Вартість одного пробного ЗНО для одного учасника складає 132 грн. 00 коп.

Участь у пробному ЗНО дає доступ до тренувального ON-LINE тестування на сайті ВРЦОЯО.

Реєстрація на ПРОБНЕ
зовнішнє незалежне оцінювання

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні учасників Вінницької, Житомирської, Хмельницької областей триватиме на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти з 08 до 31 січня 2019 року. Особи, які проживають на території інших областей України, можуть зареєструватися через сайт відповідного регіонального центру.

Для реєстрації необхідно:

 1. Зайти на сторінку реєстрації на пробне ЗНО.
 2. Заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку "Особистий кабінет"; вибрати предмети пробного ЗНО.
 3. З персональної сторінки ("Особистий кабінет") роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО.
 4. На основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг.
 5. Роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО (інформацію буде розміщено в "Особистому кабінеті" учасника пробного ЗНО до 25.02.2019 року.

Особи, які потребують створення особливих (спеціальних) умов в пунктах проходження пробного ЗНО, повинні вказати про них під час реєстрації:

 • для осіб з порушеннями опорно-рухового апарату, осіб, які одужують після травм, осіб із хворобами нервової системи – наявність в пункті проведення пробного ЗНО пандуса;
 • для осіб з порушеннями слуху – присутність перекладача жестової мови в аудиторії, де відбувається пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

У день проходження ПРОБНОГО
зовнішнього незалежного оцінювання

У зазначений у запрошенні-перепустці день та час потрібно з’явитися на пункт пробного ЗНО.
Перед початком пробного ЗНО учасник повинен пред’явити такі документи:

 1. Запрошення-перепустку.
 2. Паспорт (свідоцтво про народження).

Результати ПРОБНОГО
зовнішнього незалежного оцінювання

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учасникові потрібно буде занести свої відповіді на спеціальний сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», посилання на який буде розміщено в "Особистому кабінеті".

Результати необхідно буде занести у такі терміни:
16–18 березня 2019 р. - українська мова і література;
23–25 березня 2019 р. - історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови.

30.03.2019р. - оприлюднення на інформаційних сторінках учасників результатів пробного ЗНО з української мови і літератури.
06.04.2019р. - оприлюднення на інформаційних сторінках учасників результатів пробного ЗНО з інших предметів.

 

 

Хай ніколи не повториться жах ядерної катастрофи

14 грудня згідно з указом Президента України відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Цю аварію не можна просто забути, адже приблизно 4 тисячі людей усвідомлено й мовчки, жертовно віддали своє життя в ядерному котлі. Наслідки аварії ми бачимо і тепер, це: хвороби дітей, забруднене навколишнє середовище, опустілі оселі, села, міста.

У ОЗЗСО Пулинській ЗОШ І-ІІІ ступенів до цієї дати було проведено: виставку малюнків «Чорнобиль… Трагедія… Пам'ять…», годину спілкування «Який чудовий цей світ», бесіди «Чорнобиль – наш біль», у шкільній бібліотеці відкрито книжкову експозицію «Дзвони тривоги».

Діти ще раз вклонилися мужності, самовідданості та високому професіоналізму ліквідаторів.

Тож, хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах ядерної катастрофи, а пам’ять про ті події навчить насцінувати

життя, безпечне середовище, свою землю.

 

Справжній патріот

Депутат обласної ради Тарас Собко не тільки словами, але і ділом підтверджує покладені на нього депутатські обов’язки. Він не стоїть осторонь і проблем освіти.

«Все, що віддав людям, твоє». Так кажуть, аби збагнути глибинний зміст цієї істини, проживши двічі: в першому житті треба переконатися, що загребущість і ненаситність лише підточують людину; в другому – осягнувши цю Божу заповідь, присвятити себе благочинності, що підносить, одухотворяє і облагороджує. Саме такою небайдужою до проблем оточуючих людиною, патріота в усьому можна назвати лікаря за професією, учасника АТО Тараса Дмитровича Собка.

Минулого року він надав допомогу в розмірі 20 тис. гривень, на ремонт стелі у шкільному музеї ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. А цьогоріч допоміг у виділенні коштів в сумі 50 тис. гривень на технічне оснащення історичного кабінету мультимедійною дошкою і проектором.

Тепер уроки історії можна проводити на більш якісному методичному рівні.

Ми вдячні Тарасу Дмитровичу за сприяння в організації освітнього процесу, вихованні молодого покоління справжніх патріотів. Більше б таких людей, що не тільки словами, а й ділом розбудовують нашу державу, наш край.

Ю.В. Грабовський, вчитель історії.

 

Відпочинкова зміна розпочалася

  На виконання Закону України від 04.09.2008 року №375-VІ «Про оздоровлення та відпочинок дітей», Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2020 роки у Пулинській селищній раді, затвердженої рішенням V сесії 7-го скликання Пулинської селищної ради від 22.02.2018 року та з метою охоплення дітей різними формами відпочинку 29 травня в закладах освіти Пулинської ОТГ розпочалася відпочинкова зміна.

  В цьому навчальному році пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням дітей, з організацією 2-х разового гарячого харчування працюють у Староолександрівській ЗОШ І-ІІ ст., Івановицькій, Кошелівській ЗОШ І-ІІІ ст., опорному закладі ЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст., Вацлавпільській гімназії.

      Відпочинковою зміною буде охоплено 185 дітей пільгових категорій, на організацію харчування яких виділено 65 тис. грн. з місцевого бюджету.

  Крім того, на базі Сколобівської ЗОШ І-ІІ ст. та Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст.  з 25.06 буде працювати християнський «Табір Життя», в якому буде відпочивати 120 дітей. 

    У дев’яти  закладах освіти працюють мовні табори, метою яких є поглиблення та удосконалення умінь та навичок учнів у вивченні іноземної мови. Заняття у цих таборах проводяться у формі тренінгів, рольових ігор, квестів.

  Особлива увага в організації відпочинку приділена дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки: дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами,  дітей потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей учасників бойових дій в зоні АТО, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей переселенців, талановитих і обдарованих дітей.

  Першочергові завдання функціонування таборів – це створення безпечних умов, якісного харчування та цікавого дозвілля учнів. З цією метою відділом освіти забезпечено проходження медичного огляду та лабораторних досліджень працівників пришкільних таборів відпочинку, які проводилися працівниками Новоград-Волинського   міжрайонного відділу  «Житомирський обласний  лабораторний центр» МОЗ України. Проведено семінар-навчання для начальників пришкільних таборів відпочинку, кухарів та постачальників готової продукції, на якому розглянуто актуальні питання щодо безпечного функціонування пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей, дотримання у пришкільних та мовних таборах   вимог законів України «Про охорону дитинства», «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення», «Про пожежну безпеку»,  створення належних умов  для   охорони життя і здоров’я дітей, дотримання норм харчування, протипожежних правил, правил порядку проведення екскурсій, походів, поведінки біля водойм, правил перевезення дітей автомобільним та іншими видами транспорту.

    15.05.2018 року робочою групою здійснено об’їзд закладів загальної середньої освіти на базі яких будуть функціонувати пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням дітей та християнський «Табір Життя».

  16.05.2018 – в Староолександрівській ЗОШ І-ІІ ст., Івановицькій ЗОШ І-ІІІ, Кошелівській ЗОШ І-ІІІ ст., опорному ЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст., Вацлавпільській гімназії працівником Новоград-Волинського  міжрайонного відділу  «Житомирський обласний    лабораторний центр»  МОЗ України взяті проби води та відправлені на лабораторне дослідження.

    Під час об’їзду члени робочої групи провели огляд приміщень, в яких будуть проводитися заняття, харчоблоків, холодильного та технологічного обладнання, наявного кухонного посуду та інвентарю,  підсобних приміщень, прилеглої території, ігрових кімнат та спортивних  залів, ігрових та спортивних майданчиків, перевірили справність та кріплення ігрових та спортивних споруд, наявність та відповідність документації.

    Заклади дошкільної освіти також долучаються до оздоровлення вихованців. Керівниками ЗДО видано накази про організацію літнього оздоровлення, складено плани заходів на оздоровчий період.

    Відділ освіти бажає всім учасникам освітнього процесу цікаво та безпечно провести літні канікули та період відпусток.

                                                                  Спеціаліст відділу освіти Черниш Л. В.

 

Атакуй життя! Не прогав свій час!

         Життя надто коротке, аби робити не те, що подобається – стверджує Річард Бренсон. А ректор Київського Національного університету культури і мистецтв М. Поплавський радить: «Зрозумій, чого ти хочеш, що робить тебе щасливим, і зроби це своєю професією».

         Саме з метою профорієнтації випускники 11-х класів Пулинської, Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Вацлавпільської гімназії відвідали КНУКіМ кафедру PR і журналістики.

         Учні мали можливість пройти творчий залік і отримали за його результатами сертифікати, познайомились з викладачами та самим Михайлом Поплавським, особою неординарною, комунікабельною, енергійною, з потужною працездатністю і величезним ентузіазмом. На завершення подорожі 11-класники відвідали ботанічний сад, де саме цвіте бузок. Гадаю, поглядом вони шукали серед суцвіть свою щасливу квітку удачі.

         Як стверджує китайське прислів’я: «Повз кожного пробіжить кінь удачі, та не кожний встигне вискочити на нього». То ж,  удачі Вам, випускники 2018 року, у складанні ЗНО та виборі майбутньої професії. Робіть те, що вмієте робити краще за інших.

Зоя Лисюк, директор Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

Обласна спартакіада

19 квітня 2018 року на базі Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова відбулася обласна спартакіада серед допризовної молоді.

Змагання проходили з 4 видів: біг 100 м., підтягування на перекладині, метання гранати, біг 1500 м.

Команда під керівництвом вчителя захисту Вітчизни Паламарчука Івана Васильовича ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів посіла загальнокомандне IV місце.

А у підтягуванні на перекладині виборола першість. Крім того,  в особистому заліку: Лисюк Дмитро учень 10-Б класу посів І місце у підтягуванні на перекладені, Риданов Олександр учень 11-Б класу ІІ місце, Федчук Дмитро учень 11-А класу ІІІ місце.

Радіємо за наших хлопців, зичимо їм та їх наставнику яскравих фарб життя.

Сподівайтесь і дійте. Дійте і сподівайтесь. Використовуйте всі шанси, надані життям і досягайте успіху.

Директор Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Лисюк З.А.

 

 

 

Семінар директорів шкіл

  Педагоги не можуть успішно

когось учити, якщо в цей же

час ретельно не вчаться самі

Алі Апшерон

 

                   З метою розвитку та вдосконалення професійної компетентності освітян закладів загальної середньої освіти Пулинської селищної ради 13 березня 2018 року для директорів шкіл проведено семінар «Мислимо креативно». За даними соціологічних досліджень кожен 5 педагог зорієнтований на традиційні форми діяльності, з недовірою ставиться до інновацій.

         Але суспільство і час ставлять нові вимоги до освіти: ми повинні формувати креативного випускника, здатного вчитися впродовж всього життя. Під силу це, звісно, лише креативному сучасному вчителю, який володіє інноваціями.

         То ж, форма проведення семінару була діяльнісною.

         А діяльність – це дослідництво при якому інтерес до обговорюваних питань створює творчу обстановку, активізує пошук педагогічних відомостей, дозволяє розвивати аналітичне, критичне, творче мислення.

         Під час семінару директори презентували себе, свою креативність, готовність до пошуку, інновацій, бажання створювати НУШ.

         Такі семінари – не данина моді, а дійсно ефективна робота, яка спонукає до самопізнання, саморозуміння та саморозвитку.

         Кажуть, що настрій – це те, що потрібно налаштовувати. Перефразовуючи ці слова, можна стверджувати: школа – це творчість, пошук, дослідження, креативність.

         То ж, налаштуймо себе на сонечко в душі, посмішку в очах, на безумовне досягнення поставлених завдань щодо побудови НУШ.

         Не біймося того, що не вийде, а біймося, що не спробуємо.