Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Заклади загальної середньої освіти

Відпочинкова зміна розпочалася

  На виконання Закону України від 04.09.2008 року №375-VІ «Про оздоровлення та відпочинок дітей», Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2020 роки у Пулинській селищній раді, затвердженої рішенням V сесії 7-го скликання Пулинської селищної ради від 22.02.2018 року та з метою охоплення дітей різними формами відпочинку 29 травня в закладах освіти Пулинської ОТГ розпочалася відпочинкова зміна.

  В цьому навчальному році пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням дітей, з організацією 2-х разового гарячого харчування працюють у Староолександрівській ЗОШ І-ІІ ст., Івановицькій, Кошелівській ЗОШ І-ІІІ ст., опорному закладі ЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст., Вацлавпільській гімназії.

      Відпочинковою зміною буде охоплено 185 дітей пільгових категорій, на організацію харчування яких виділено 65 тис. грн. з місцевого бюджету.

  Крім того, на базі Сколобівської ЗОШ І-ІІ ст. та Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст.  з 25.06 буде працювати християнський «Табір Життя», в якому буде відпочивати 120 дітей. 

    У дев’яти  закладах освіти працюють мовні табори, метою яких є поглиблення та удосконалення умінь та навичок учнів у вивченні іноземної мови. Заняття у цих таборах проводяться у формі тренінгів, рольових ігор, квестів.

  Особлива увага в організації відпочинку приділена дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки: дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами,  дітей потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей учасників бойових дій в зоні АТО, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей переселенців, талановитих і обдарованих дітей.

  Першочергові завдання функціонування таборів – це створення безпечних умов, якісного харчування та цікавого дозвілля учнів. З цією метою відділом освіти забезпечено проходження медичного огляду та лабораторних досліджень працівників пришкільних таборів відпочинку, які проводилися працівниками Новоград-Волинського   міжрайонного відділу  «Житомирський обласний  лабораторний центр» МОЗ України. Проведено семінар-навчання для начальників пришкільних таборів відпочинку, кухарів та постачальників готової продукції, на якому розглянуто актуальні питання щодо безпечного функціонування пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей, дотримання у пришкільних та мовних таборах   вимог законів України «Про охорону дитинства», «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення», «Про пожежну безпеку»,  створення належних умов  для   охорони життя і здоров’я дітей, дотримання норм харчування, протипожежних правил, правил порядку проведення екскурсій, походів, поведінки біля водойм, правил перевезення дітей автомобільним та іншими видами транспорту.

    15.05.2018 року робочою групою здійснено об’їзд закладів загальної середньої освіти на базі яких будуть функціонувати пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням дітей та християнський «Табір Життя».

  16.05.2018 – в Староолександрівській ЗОШ І-ІІ ст., Івановицькій ЗОШ І-ІІІ, Кошелівській ЗОШ І-ІІІ ст., опорному ЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст., Вацлавпільській гімназії працівником Новоград-Волинського  міжрайонного відділу  «Житомирський обласний    лабораторний центр»  МОЗ України взяті проби води та відправлені на лабораторне дослідження.

    Під час об’їзду члени робочої групи провели огляд приміщень, в яких будуть проводитися заняття, харчоблоків, холодильного та технологічного обладнання, наявного кухонного посуду та інвентарю,  підсобних приміщень, прилеглої території, ігрових кімнат та спортивних  залів, ігрових та спортивних майданчиків, перевірили справність та кріплення ігрових та спортивних споруд, наявність та відповідність документації.

    Заклади дошкільної освіти також долучаються до оздоровлення вихованців. Керівниками ЗДО видано накази про організацію літнього оздоровлення, складено плани заходів на оздоровчий період.

    Відділ освіти бажає всім учасникам освітнього процесу цікаво та безпечно провести літні канікули та період відпусток.

                                                                  Спеціаліст відділу освіти Черниш Л. В.