Інформація про Центр надання адміністративних послуг

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

ПУЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Адреса: 12001, Житомирська область, Житомирський район, смт Пулини, вул. Шевченка, 104

Телефон: (04131) 32-9-39

E-mail: pvnap2020@gmail.com

Понеділок 8:00 - 17:00
Вівторок 8:00 - 17:00
Середа 8:00 - 17:00
Четвер 8:00 - 20:00
П’ятниця 8:00 - 17:00
Субота, Неділя Вихідний
Без перерви на обід

У 2018 році в Україні  розпочалася Фаза впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою». Фаза впровадження передбачає підтримку створення та модернізації центрів надання адміністративних послуг у громадах – партнерах Програми «U-LEAD з Європою» в усіх регіонах України з метою надання якісних і доступних адміністративних послуг для населення і бізнесу.

Пулинська об'єднана територіальна громада є учасником 4 раунду Фази впровадження цієї Програми. Через віддаленість сіл від адміністративного центру ОТГ, за підтримки Програми створено 3 віддалених робочих місця у селах Пулино-Гута (вул. Квіткова, 1), Кошелівка (вул. Миру,25), Ялинівка (вул. Шевченка, 1).
Вагомою складовою діяльності Програми є наближення послуг до мешканців. Саме тому особлива увага приділяється інтеграції до ЦНАП найбільш затребуваних адміністративних послуг. Їх інтеграція відбувається відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 р. №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».

Приміщення центру складає 200,86 м2, яке зоноване відповідно до вимог законодавства. В зоні прийому та очікування розташовано рецепцію,  стіл для відвідувачів з можливістю скористатись комп'ютером з доступом до мережі Інтернет. Сучасне обладнання,  доступність для осіб з обмеженими можливостями та відвідувачів з дітьми — все це створено для задоволення потреб мешканців нашої громади.

Фото без описуАдміністраторами ЦНАП забезпечується надання 178 адміністративних послуг з питань: реєстрації нерухомості, юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, реєстрації місця проживання, видачі документів дозвільного характеру, послуги структурних підрозділів Пулинської селищної ради, місцеві послуги (земельні, житлові тощо), а також послуги Держгеокадастру України, Державної міграційної служби України, Управління праці та соціального захисту населення.