Новини Пулинської громади

Тривають збори громадян

Дата створення: 14:56 05.03.2019

5 березня проведено збори громадян у с. Буряківка та Ягодинка. Дощова погода не стала на заваді людям, аби зібратися у своїх закладах культури, щоб з перших вуст дізнатися про здобутки громади та отримати відповіді на запитання.

Робоча зустріч з радником ЦРМС

Дата створення: 13:18 05.03.2019

4 березня у Пулинській селищній раді відбулася робоча зустріч з радником з питань децентралізації Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Сергієм Романовичем.

Команда «Полісся» - бронзовий призер Чемпіонату району з футзалу

Дата створення: 15:00 04.03.2019

3 березня завершився Чемпіонат району з футзалу.  Вирішальні поєдинки були зіграні у спортивних залах Пулинської та Курненської ЗОШ І-ІІІ ст.

Про булінг слід говорити

Дата створення: 12:40 04.03.2019

Незаперечно: що у кожного є право – любити іншого, або не любити… Але ні у кого немає права бити людину по обличчю – нехай навіть просто словесно. Саме з цією метою серед учнів ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено актуальний батл «Булінгу – ні!».

Оголошення  про проведення конкурсу щодо надання права на оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд на території  смт. Пулини Пулинського району Житомирської області

Дата створення: 15:00 01.03.2019

У відповідності до Порядку розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності Пулинської ОТГ та Положення про проведення конкурсу на надання права на встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в населених пунктах Пулинської ОТГ, затверджених рішеннями Пулинської селищної ради  від   15.11.2018  № 548 та 549,   комісія з проведення конкурсу на надання права на встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у населених пунктах Пулинської ОТГ, як робочий орган, на засіданні 28.02.2019 року прийняла рішення  про проведення конкурсу щодо надання права на оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд, розташованих на території смт. Пулини Пулинського району Житомирської області.

Реформа освіти – школа майбутнього

Дата створення: 14:50 01.03.2019

Створення опорних закладів – це підвищення ефективності використання коштів, це шлях до рівного доступу всіх дітей до якісної освіти. Опорна школа – це не просто заміна однієї таблички на іншу чи заміна назви. Це – новий освітній простір, технічно оснащені кабінети, привабливий дизайн.

Біла мисочка в блакитний горошок

Дата створення: 14:35 01.03.2019

З метою популяризації та пропедевтики гуманного ставлення до тварин у суспільстві, насамперед серед учнівської молоді, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки спільно з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Щаслива лапа» розпочинає ІІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин».

ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ – ЗДОРОВЕ ЖИТТЯ

Дата створення: 11:06 01.03.2019

З першим весняним теплом в громаді продовжуються роботи з прибирання вулиць, доріг, тротуарів та інших територій. Двірниками селищної ради під керівництвом інспектора з питань  благоустрою В.І. Кардаш розпочато вирубку чагарників обабіч доріг у напрямку від газового господарства до села Ягодинки. Зібрано сміття по околицях вулиці М. Грушевського в смт Пулини- 17 мішків!!