Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

КЗПО ЦДЮТ

Чемпіонат України – «Колорит» -  Перемога!!!

 12 травня в Києві проходив фінал ІV Всеукраїнського чемпіонату з  хореографічного мистецтва «ART DANCE 2018».  Чемпіонат зібрав понад 2500 тисячі дітей зі всіх куточків України – це 100 кращих колективів країни.  До фіналу потрапив «Зразковий художній колектив» хореографічний колектив «Колорит», який здобув перемогу та золото у Відбірковому регіональному турі, що проходив у м.Львів у 2017р. Участі у фестивалі передувала кропітка праця, безсонні ночі підготовки дітей та керівника – Пташнюка Максима Сергійовича. Феєричне видовище відкриття чемпіонату , сильні виступи суперників та очікування оголошення результатів. На словах не можливо передати ті емоції та хвилювання які переповнювали всіх.  

І ось нарешті - «Зразковий художній колектив» хореографічний колектив «Колорит» ввійшов в «ТОР -100» кращих колективів України та отримав ІV місце в Україні у номінації «Народна хореографія». Церемонія нагородження та фото з зірковими суддями заповниться надовго.

 Висловлюємо слова подяки:

  • селищному голові Гаврилюку О.С. та депутатському корпусу Пулинської селищної ради  за фінансову  підтримку, а саме виплату добових поїздки в м. Київ.
  •  голові Мартинівської ОТГ Кривульському В.Ф. та депутатському корпусу за надану фінансову допомогу щодо забезпечення оплати проїзду (замовлення автобусів);
  • за кропітку працю медичному працівнику Петренко Олені Петрівні і також костюмеру «Колориту» Данюк Олені Олексіївні.

         Дякуємо всім тим, хто слідкував за виступом у прямому ефірі та вболівав за нас.

 

Поліські візерунки

11-12 травня відбулася обласна виставка-конкурс «Поліські візерунки». Від «Центру дитячої та юнацької творчості»  свої роботи представляли Кищак Дарина та Васильчук Тетяна, які отримали дипломи І ступеня в номінації «Іграшка та лялька» - керівник Подкаура Людмила Миколаївна. Також Бондарчук Зоряна , учениця Івановицької ЗОШ І-ІІІ ступенів отримала диплом ІІІ ступеня – керівник Мартинюк Тетяна Анатоліївна.