Про належний екологічний і санітарний стан вулиць
Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Підтримка чистоти – це справа не тільки комунальних служб, а й відповідальність кожного мешканця нашого селища. Кожен, хто залишає після себе сміття, вважає, що воно само собою десь подінеться, але, на жаль, не кожен усвідомлює, що тільки разом можна зробити нашу вулицю, селище чистим і привабливим. Для того, щоб досягти чистоти, краси, слід розпочати з самого себе, від кожного жителя залежить чистота та порядок.
Чистота – це не тільки запорука здоров'я, це ще й прояв моральності людини. Не правий той, хто думає, що прибирати це не його обов'язок. Кожна людина (від меншого до старшого віку) має дбати про добробут і чистоту не лише власного дому, квартири, двору, але необхідно дбати про інші території поза межами власного двору; вулиць, якими ходять тощо. Нині всім нам варто вчитися дбати про належний екологічний і санітарний стан вулиць нашого мальовничого селища, щоб всі були задоволені і здорові.
Тож шановні жителі громади, просимо Вас:
- прибрати прилеглу територію біля своїх домоволодінь;
- забрати будівельні матеріали (дрова, пісок, щебінь, цеглу) з узбіч доріг на власну територію. Це не тільки питання естетики а й питання безпеки руху;
- викосити бур’яни біля будинку та на прилеглій території;
- укласти договір на вивезення сміття з підприємством, яке здійснює такі послуги, адже це обов’язкова вимога правил благоустрою;
- не спалювати суху рослинність та сміття.
Що буде за порушення? Якщо посадова особа, яка має право накладати адміністративні стягнення, виявляє недотримання правил благоустрою, вона складає припис, в якому попереджається про усунення порушень за відповідний термін (до 10 днів). Якщо власник не виконує умов припису на нього складається протокол, який розглядають на засіданні адміністративної комісії, яка може накласти штраф.
Світлана Щербач, провідний спеціаліст-інспектор з благоустрою Пулинської селищної ради