Всеукраїнські шкільні ліги «Пліч-о-пліч» на Житомирщині набирають обертів!

Дата: 15.10.2024 08:20

Фото без описуВже 246 шкіл, 840 команд та понад 2,7 тисяч гравців приєдналися до змагань! Це унікальна можливість для школярів і педагогів об'єднатися навколо спільної мети — досягти спортивних вершин, демонструючи командний дух, силу та наполегливість.

Нагадуємо! Реєстрація команд триває до 30 жовтня! Ще є час приєднатися до великої спортивної спільноти! Зареєструй свою команду вже сьогодні та отримай шанс на незабутню перемогу, яку пам'ятатимеш усе життя  .

Для участі зареєструй свою команду за посиланням: scl.gov.ua і готуйся до справжніх спортивних пригод!

Всеукраїнські шкільні ліги «Пліч-о-пліч» — це твій шанс показати себе, підтримати свою школу та залишити слід в історії спорту країни!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl