Пишаємось нашою спортсменкою-землячкою, Чемпіонкою Світу з пара-армреслінгу Мартою Осіпчук!

Дата: 16.09.2024 16:21

Щиро вітаємо з беззаперечною перемогою на Чемпіонаті Світу з пара- армреслінгу у м. Кишинів (республіка Молдова) педагога-організатора підліткового клубу «Драйв» Міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради Марту Осіпчук, яка виборола золоту медаль у боротьбі на праву та ліву руку серед пара- юніорок до 23 років з порушенням зору у ваговій категорії до 50 кг!

Приємно зазначити, що Марта Осіпчук наша землячка, уродженка с. Очеретянка Пулинської громади, якій була надана фінансова допомога директора місцевого СТОВ «Полісся» Олексія Ясиненка та Пулинської селищної ради.

Пишаємось нашою спортсменкою-землячкою!

Все буде Україна!