14 вересня – День фізичної культури і спорту (вітання селищного голови)

Дата: 13.09.2024 16:23

Вітаю спортсменів та любителів спорту Пулинщини, які своєю спортивною майстерністю та прагненням до перемоги захищають честь нашої громади на місцевому, обласному та уже двічі поспіль – на Всеукраїнському рівні.

Нехай спорт завжди займає частинку вашого життя, укріплюючи здоров’я і даруючи гарний настрій.

Бажаю вам і надалі слідувати своїм життєвим правилам, показувати приклад підростаючому поколінню. Достатку і благополуччя бажаємо вам та вашим родинам. Нових вам перемог і нагород. Нехай фізкультура завжди буде вірним супутником життя!

З Днем фізичної культури і спорту!

З повагою селищний голова Олександр Гаврилюк