Стань донором – врятуй життя!

Дата: 12.09.2024 08:28

«26» вересня 2024 р. з 9:00 до 13:00 відбудеться  ВИЇЗНА ФОРМА ЗАГОТОВЛЕННЯ КРОВІ НА БАЗІ КНП «ЛІКАРНЯ» Пулинської селищної ради.

Донори крові мають можливість безкоштовно провести сучасні дослідження, а саме: визначення групи крові, резус-фактору, рівня гемоглобіну, а також аналізи на маркери ВІЛ-інфекції, гепатиту В, С та сифілісу.

БУТИ ДОНОРОМ  ВІДПОВІДАЛЬНО, КОРИСНО ТА БЕЗПЕЧНО!

телефони для довідок:  063-822-19-62;  (0412) 33-30-24

КНП «Обласний центр крові» Житомирської обласної ради.

Донором може стати громадянин України віком від 18-ти років, який не має протипоказань.

При собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Контактний телефон для довідок головного спеціаліста відділу гуманітарного Гергія Андрійчука: 096 437 81 57.