Шостий відділ Житомирського РТЦК та СП інформує

Дата: 05.09.2024 15:36

Фото без описуМатеріальна підтримка під час військової служби  є важливою складовою для кожного військовослужбовця та його сім’ї.

Заробітна плата військовослужбовців під час мобілізації складається з двох основних час-тин: щомісячної виплати та додаткової винагороди.

Щомісячна виплата:

Залежить від військового звання та посади. Для рядового – від 20 100 грн, для сержантів та старшин – 20 800-23 100 грн, а для офіцерів – від 24 000 до 28 000 грн.

Додаткова винагорода:

Ще від 30 000 до 100 000 грн на місяць в залежності від умов та інтенсивності бойових дій.

Таким чином, мобілізовані військовослужбовці отримують від 50 000 до понад 100 000 грн на місяць, залежно від умов служби.

Пам’ятаймо, що мобілізація – це не лише обов’язок перед Батьківщиною, а й гідна винагорода за службу!

Щоб дізнатися більше або долучитися до захисту України, звертайтеся до ШОСТОГО відділу Житомирського РТЦК та СП Житомирської області за адресою: смт. Пулини, вул. Незалежності, 12.