Сумуємо: завтра, 4 вересня, у с. Мартинівка прощаємося з Героєм Василем Малашиком.

Дата: 03.09.2024 15:21

4 вересня у с. Мартинівка прощаємося з загиблим Захисником України, 39-річним Василем Валерійовичем Малашиком.

Орієнтовно о 12 годині кортеж з тілом загиблого воїна прибуде у Мартинівку, де відбудеться поховання Захисника.

Прохання до жителів Мартинівки і сусідніх сіл об 11 год. 30 хв. створити «живий коридор» від автотраси «Київ-Чоп» (біля пам’ятника) по вулиці, що веде до сільського кладовища.

Схилімо голови у скорботі, гідно вшануймо Героя, який заплатив за нашу свободу та незалежність своїм життям.

Вічна Слава і пам'ять Герою!