Приєднуйся до підрозділів Нацгвардії України!

Дата: 17.07.2024 11:47

Особовий склад 11 бригади ім. М.Грушевського ОТО Національної Гвардії України залучається до виконання значного обсягу службово-бойових завдань на території населених пунктів південних та східних регіонів нашої держави.

Гвардійці, попри всякі труднощі сьогодення, сумлінно виконують свій військовий обов’язок, проявляючи високий професіоналізм, мужність і сміливість. Постійно ризикуючи власним життям, забезпечують охорону критичної інфраструктури особливо важливих державних об’єктів, дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, забезпечують контрольно-пропускний режим на блокпостах.

Фото без описуСкористайся можливістю, долучайся до складу 11 бригади ім. М. Грушевського ОТО Національної Гвардії України.