Громада знову в скорботі

Дата: 16.05.2024 14:35

Сум і біль у наших серцях: сьогодні, 16 травня, стало відомо про загибель ще одного мешканця Пулинської громади – захисника України 44-річного Олександра Івановича Дорошенка з с. Ялинівка.

Олександр народився і виріс у Ялинівці. Після закінчення Колодіївської загальноосвітньої школи здобув професію водія. Як зазначають працівники старостату, чоловік мав «золоті руки». Спеціалізувався по встановленню сантехніки. Певний час трудився за кордом. Коли прийшла біда на нашу землю – повернувся в Україну, став до лав ЗСУ.

16 травня в оселю Дорошенків надійшла страшна звістка: дружина Любов отримала сповіщення про смерть чоловіка, який загинув 15 травня на Донеччині.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого.

Вічна слава Героям України!