Вітання селищного голови з Днем матері.

Дата: 10.05.2024 16:04

День Матері - особливе свято, що нагадує про найріднішу, найдобрішу, найщирішу людину, яка прийде на допомогу, підтримає і розрадить в будь-яку важку годину. Це материнська жертовність за межами усвідомлення.

У цей день хочеться сказати Матерям найтепліші слова, подарувати найкращі квіти землі.

На жаль, у нинішній складний воєнний час багатьом Матерям надто важко, коли чекаєш вісточки від сина чи доньки з фронту. А ще складніше, коли рідні очі своїх дітей можна бачити лише з портрета… Сьогодні усі ми перед Вами, дорогі Матері, в неоплачуваному боргу. Ви виховали справжніх патріотів, захисників і за це Вам велика шана і подяка.

Бажаю Вам, шановні Матері, міцного здоров’я, мирного неба, Перемоги. Нехай у Ваших очах ніколи не буде сліз, а в серцях палає гордість за Ваших дітей.

Фото без описуЗ повагою Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк