Роковини Чорнобильської трагедії

Дата: 23.04.2024 14:54

Чорнобиль – нестерпний біль нашого народу, знак планетарної біди, що не знає ні відстані, ні кордонів. Стало сумною традицією згадувати про жахливі події весни 1986 року та тих людей, які ціною власного здоров'я, а часто і життя, врятували людство від неминучої загибелі.

Напередодні 38-річниці трагедії на Чорнобильській АЕС працівники бібліотеки Пулинської селищної ради для суб'єктів пробації, що перебувають на обліку в Житомирському районному секторі N 8 Державної установи "Центр пробації" у Житомирській області, провели годину пам'яті "Пам'ятаємо Чорнобильський квітень".

Бібліотекарі розповіли про трагічні події 26 квітня 1986 року. Присутні переглянули відео "Чорнобильська катастрофа: історія про трагедію", ознайомилися з книжковою виставкою "Чорна трагедія на барвистій землі".

Врятований світ – найкращий пам'ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі. Пам'ятаємо про них і робимо усе, щоб ніколи не падала на землю гірка зірка Полин...