Норвезька благодійна місія передала допомогу для дітей та військових лікарів Житомирщини

Дата: 22.03.2024 12:31

Норвезька благодійна місія «Віра. Надія. Любов» передала дітям та військовим лікарям Житомирщини благодійну допомогу.

Серед отриманої допомоги — карета швидкої допомоги марки «Volkswagen».

Після повного технічного обслуговування авто поїде працювати на один з напрямків, де ведуться бойові дії.

Дана допомога була отримана за сприяння голови благодійної організації «Благодійний фонд «Центр Утеплення» Юрія Опанасюка.

Як зазначає керівник організації, норвежці дуже активували свою підтримку під час війни в Україні; допомога від них різнопланова, і завжди вкрай необхідна і корисна.

Зазначимо, що благодійна місія «Віра. Надія. Любов» вже більше тринадцяти років опікується проблемами соціально незахищених верств населення Житомирщини.