Вітання юним художницям!

Дата: 19.02.2024 16:30

На початку лютого на базі комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Пулинської селищної ради проходила виставка-конкурс «Чарівний пензлик». До цього мистецького заходу долучилося 40 школярів із 8 закладів освіти нашої громади.

На обласний етап виставки-конкурсу було відправлено роботи таких учнів: Юлії Острогляд (Пулинський ліцей), Анастасії Шахрай (Івановицький ліцей) та Ангеліни Грибан (Очеретянська філія Пулинського ліцею).

На обласному етапі виставки-конкурсу «Чарівний пензлик» маємо гарні здобутки, - розповідає директорка КЗПО «ЦДЮТ» Оксана Василенко. - Диплом І ступеня отримала Ангеліна Грибан, (керівник С. С. Антонюк); Диплом ІІ ступеняЮлія Острогляд (керівник Л. В. Фесенко); Диплом учасника – Анастасія Шахрай (керівник Л. О. Плосковітова). Подальших успіхів вам, дівчатка!

Фото без описуhttps://rada.info/upload/users_files/04347172/cdd578a458d22c1100b353d62bd94638.jpgФото без опису