Шановна громадо! Сьогодні, 14 лютого, зустрічаємо загиблого Героя Леоніда Лонського!

Дата: 14.02.2024 09:59

Зустріч нашого Захисника Леоніда Лонського відбудеться сьогодні, 14 лютого, о 14 год. 45 хв., в його рідному селі Ягодинка.

Просимо жителів Ягодинки та всю громаду гідно зустріти нашого загиблого Захисника-Героя «живим коридором», квітами.

Нагадуємо, що поховання відбудеться завтра, 15 лютого, на кладовищі у смт Пулини.

10.30 – Літія в будинку загиблого Героя (с.Ягодинка);

11.00 – траурна хода від будинку загиблого Воїна по селу Ягодинка.

Далі – переїзд до смт Пулини.

Орієнтовно зустріч Героя об 11.10 біля приміщення КНП «Лікарня», в напрямку по вул. Незалежності до 27 ДПРЧ 1 ДПРЗ (пожежна), через центр Пулин до Свято-Миколаївського храму.

12.00 – 13.00 – служба в храмі.

Після завершення літургії – траурна хода по вул. Шевченка до Пулинського селищного кладовища.

Прощання з загиблим та мітинг відбудеться на ритуальному майданчику  кладовища.

Просимо всіх жителів громади зустріти загиблого Героя «живим коридором» від КНП «Лікарня» в напрямку Свято-Миколаївського храму, а після служби – провести «живим коридором» до кладовища.

Вічна слава Герою! Глибокі, щирі співчуття рідним і близьким нашого молодого Захисника Леоніда Лонського.

Герої не вмирають. Вони житимуть вічно в наших серцях!