Громада попрощалася з Олександром Зелінським

Дата: 08.12.2023 15:44
Кількість переглядів: 2053

Ще одна скорботна звістка облетіла громаду: при виконанні військового обов’язку на Донеччині 3 грудня загинув вірний син України Олександр Зелінський з Пулин. Сьогодні, 8 грудня, прощалися з Героєм та проводжали в останню путь.

Щоб попрощатися з загиблим Воїном та підтримати сім’ю, прийшли односельці, представники селищної ради на чолі з секретарем ради Людмилою Метельською та заступником голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергієм Мурзаковим, побратими, друзі, знайомі.

Заупокійна молебень була відправлена у храмі Святого Миколая ПЦУ священиком Сергієм Янчуком.

По вулиці Шевченка (від церкви аж до місця поховання) проводжали односельчани свого захисника, стоячи на колінах. У такий спосіб, віддаючи полеглому, шану і вдячність за наш спокій.

Олександра Зелінського похоронили на кладовищі в Пулинах з усіма військовими почестями.

Герої не вмирають. Вони житимуть у наших серцях. Вічна їм пам'ять та слава.

Селищна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого.