Євроінтеграційний дайджест № 64

Дата: 13.11.2023 09:20

До уваги дайджест від Офісу Віцепремʼєр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, підготовлений за підтримки проєкту ЄС Association4U.

Цей випуск охоплює період 30 жовтня - 7 листопада 2023 року та містить найголовніші новини, повʼязані з європейською інтеграцією країни та підтримкою ЄС, розповідаючи про таке:

• Президентка Єврокомісії зустрілась з вищим політичним керівництвом України у Києві напередодні публікації Звіту про розширення ЄС.
  • Німеччина надасть Україні 700 тис. євро на відновлення інтернету після деокупації: як телеком-компаніям отримати грант.
  • 1000 українок зможуть пройти безоплатне навчання від Projector Foundation за підтримки ЄС.
  • Відкрито конкурс грантів в межах ініціативи "Європейське Відродження України"

Детальніше за покликанням: https://cutt.ly/DwTbxgkr