Обірвалося життя військовослужбовця БОЙКА ЛЕОНІДА АНАТОЛІЙОВИЧА

Дата: 09.11.2023 10:01

На жаль, відважні та мужні Захисники України вмирають не лише на війні…вони вмирають і від війни...

Сьогодні чергова траурна звістка про смерть уродженця села Кошелівка, старшого штаб-сержанта, механіка водія САУ 43-ї бригади важкої артилерії, БОЙКА ЛЕОНІДА АНАТОЛІЙОВИЧА, 03.05.1967 р.н., сколихнула Пулинську громаду.

Леонід Анатолійович народився та виріс у с. Кошелівка. Тут закінчив школу, і тут одружився. Згодом проживав у Києві.

З 04 березня 2022 року став на захист суверенітету та незалежності України. Брав участь у зоні бойових дій. На превеликий жаль, приїхавши у відпустку на 15 днів, з рідними військовослужбовець провів лиш два дні… і помер.

Сьогодні, виконуючи останню волю військовослужбовця, його похоронять на кладовищі у с. Кошелівка.

О 12:30 год відбудеться скорботна літургія у Пулинському храмі Святого Миколая. Після цього, орієнтовно о 13:10 год траурний кортеж з тілом полеглого Воїна-земляка відправиться до с. Кошелівка.

Просимо вшанувати пам'ять про загиблого Захисника, утворивши живий коридор по вул. Шевченка у смт Пулини (від храму Святого Миколая у напрямку с. Кошелівка).

Вічна пам'ять! Вічна слава! Нехай Господь прийме його у царство небесне. Сили і терпіння рідним пережити цю непоправну втрату!