Працівників соціальної сфери Пулинської громади привітали з професійним святом

Дата: 03.11.2023 10:33

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівників соціальної сфери. Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності.

Напередодні професійного свята Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк та начальник відділу гуманітарного селищної ради Олена Гузюк привітали колектив КУ «Центр надання соціальних послуг Пулинської селищної ради» та подякували їм за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та відповідальність.

Звертаючись до працівників соціальної сфери громади, Олександр Гаврилюк відзначив важливу роль соціальних працівників, які щоденно опікуються пенсіонерами, людьми похилого віку, ветеранами війни та праці, людьми з інвалідністю та іншими соціально вразливими категоріями мешканців громади, допомагаючи їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості. На завершення побажав усім здоров'я, невичерпної життєвої енергії, благополуччя, достатку та здійснення найаповітніших мрій, а також вручив грамоти Пулинської селищної ради кращим соціальним працівникам.

Шановні працівники соціальної сфери, бажаємо, щоб кожен день, проведений на роботі приносив Вам щиру людську подяку та радість від такої важливої справи. Нехай ваші добрі справи, людяність та мудрість цінують підопічні. Радості, здоров’я та задоволення від кожного дня! Низький уклін за вашу складну та благородну працю!