Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 26.10.2023 12:53

Враховуючи вимоги чинного законодавства та розпорядження начальника Житомирської районної державної адміністрації від 19.10.2023 № 212 «Про забезпечення проведення заходів загальної мобілізації на території Житомирського району в умовах правового режиму воєнного стану», під головуванням Пулинського селищного голови Олександра Гаврилюка, за участю представника шостого відділу Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Пулинської селищної ради.

Фото без описуПрисутні члени виконкому, розглянули одне питання порядку денного:

«Про забезпечення проведення заходів загальної мобілізації на території Пулинської селищної територіальної громади в умовах правового режиму воєнного стану».

З метою належної організації проведення подальших заходів загальної мобілізації на території відповідальності Пулинської селищної ради, виконавчий комітет, зі змінами та доповненнями, серед іншого, вирішив:

• провести координаційну нараду з відповідальними структурами щодо шляхів вирішення проблемних питань, які виникають під час проведення заходів мобілізації;
  • регулярно надавати до шостого відділу Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки уточнені списки осіб (за відповідними формами);
  • посилити роботу щодо виявлення призовників та військовозобов’язаних, які проживають на території громади, та не перебувають на персонально-первинному військовому обліку, а також активізувати роз’яснювальну роботу щодо виконання ними правил військового обліку;
  • забезпечити процес своєчасного оповіщення і прибуття громадян, які залучаються до виконання обов’язку щодо мобілізації, у тому числі, повторний виклик громадян;
  • затвердити порядок збору та відправки військовозобов’язаних та техніки до військових частин;
  • створити робочі групи з оповіщення і прибуття громадян, які залучаються до виконання обов’язку щодо мобілізації на території смт Пулини та у селах громади;
  • провести інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо виконання заходів мобілізації, спрямовану на підвищення патріотизму у громадян, готовності їх до захисту Батьківщини.

Вели мову також і про визначення місць, перелік майна, обладнання та відповідальних осіб на дільницях оповіщення, пунктах збору, пунктах попереднього збору військовозобов’язаних та пунктах збору техніки.

Фото без описуФото без опису Фото без опису