У Пулинах проведуть футбольний турнір пам'яті Валерія Шевчука

Дата: 25.10.2023 09:34

За ініціативи Олександра Шевчука – брата загиблого Воїна Валерія Шевчука, мешканця села Ясна Поляна, голови Козятинської міської федерації футболу, за підтримки Пулинської селищної територіальної громади, у суботу, 28 жовтня 2023 року відбудеться турнір з футболу серед команд ветеранів (40+).

Турнір пам'яті Валерія Шевчука відбудеться о 10:00 год на центральному стадіоні «Колос» Пулинської ДЮСШ.

Змагатимуться за звання переможців команди «Моноліт» (м. Козятин), «Фанат» (смт Пулини) та збірна команда Курненської громади.

Запрошуємо охочих!