Вітання очільника громади з нагоди Дня працівників освіти

Дата: 01.10.2023 09:17

У першу неділю жовтня, традиційно, ми відзначаємо світле і прекрасне свято – День працівників освіти – професійне свято тих, хто відкрив кожному з нас дорогу у велике життя.

Шановно освітянська родино Пулинської громади! Нелегкі випробування випали на долю нашої країни, але Ви з честю долаєте усі труднощі і забезпечуєте на високому рівні освітній процес, активно волонтерите, донатите та прививаєте любов до рідної землі підростаючому поколінню.

Ви вносите визначальний вклад у формування нового покоління громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї громади, своєї країни.

Глибока повага Вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм та невтомний творчий пошук.

У День професійного свята бажаю усім Вам невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, світлих днів! Щиро зичу, щоб доброта Ваших сердець ніколи не вичерпувалась, а радість від успіхів учнів, вихованців щодня тільки множилась. Хай ваша мудрість та велике серце завжди будуть відрадою для здобувачів освіти. Міцного здоров’я, добра, миру  та злагоди!

Разом до Перемоги!

З повагою – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!