У Пулинській громаді оголошено день жалоби за загиблим Захисником Артемом Колесником

Дата: 28.09.2023 15:21

29 вересня 2023 року, з метою вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця у російсько-українській війні АРТЕМА КОЛЕСНИКА із села Новий Завод, у Пулинській селищній територіальній громаді ОГОЛОШЕНО ДЕНЬ ЖАЛОБИ.

Відповідно до розпорядження селищного голови Олександра Гаврилюка № 57/02-03, у цей день у селищному парку буде приспущено Державний Прапор України, а також приспущено Державні Прапори з чорною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності.

Крім цього, 29 вересня на території громади обмежено проведення розважально-концертних заходів, заборонено звучання розважальної музики у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.