Вітаємо з Днем народження Пулинського селищного голову Олександра Гаврилюка!

Дата: 20.09.2023 08:00

Сьогодні, 20 вересня, на життєвому календарі очільника Пулинської громади Олександра Гаврилюка заяснів День народження.

Дорогий Олександре Станіславовичу, у цей світлий осінній день від імені колективу, виконавчого комітету та депутатського корпусу Пулинської селищної ради, хочемо побажати Вам міцного здоров’я, довголіття, професійних успіхів, життєвої наснаги, особистих досягнень та сімейного благополуччя.

Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі внески у розвиток нашої громади.

Від душі бажаємо, аби повсякчас Вас підтримували та надихали рідні люди, розуміли та допомагали колеги, оминали негаразди та непорозуміння, а гарне ставлення до людей, доброта і щире бажання допомогти поверталися сторицею.

Переконані, що Ваш професіоналізм, компетентність і впевненість дозволять навіть у такий нелегкий час, якісно працювати на благо нашої громади та її мешканців.

Нехай вічним стимулом і двигуном у всіх Ваших життєвих справах буде віра у власні сили.
Міцного здоров’я Вам і вашим рідним!
Мирного неба і добра!
Многая літа!