Очільник громади привітав лісівників з професійним святом

Дата: 17.09.2023 09:00

Шановні працівники та ветерани лісового господарства! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня працівника лісу!

Спрямовуючи свої зусилля на зміцнення нашого лісового фонду, його відновлення та ефективне використання, саме ви, працівники лісового господарства, забезпечуєте товаровиробника сировиною, постійно підвищуєте ефективність і рентабельність лісогосподарського виробництва та дбаєте про поліпшення стану довкілля.

З нагоди свята дозвольте подякувати Вам за наполегливу й самовіддану працю, результати якої мають велике значення для розвитку нашої громади та зміцнення нашої держави.

Бажаю Вам миру, єдності, міцного здоров’я оптимізму, невичерпної творчої енергії та наснаги у справі процвітання лісової галузі!
Нехай ліс, вирощений вами, приносить радість майбутнім поколінням!

Зі святом!

З повагою - Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!