Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Пулинської селищної ради

Дата: 14.09.2023 14:47

Сьогодні під головуванням Пулинського селищного голови Олександра Гаврилюка відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради.

Фото без описуУ ході засідання було розглянуто 11 питань порядку денного. Зокрема, члени виконкому підтримали рішення щодо:

• затвердження актів комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, нанесених Пулинській селищній раді при використанні земельної ділянки з порушенням законодавства без правовстановлюючих документів;
  • подання клопотання Житомирській РВА про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» жительці села Мартинівка, яка народила та виховала до 8-річного віку п’ятьох дітей;
  • затвердження висновку про недоцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини;
  • закріплення права користування житлом за дитиною, позбавленою батьківського піклування;
  • продовження терміну перебування дитини, позбавленої батьківського піклування, у Бердичівській спеціальній школі Житомирської обласної ради;
  • надання дозволу на підключення житлового будинку до мережі централізованого водопостачання.

Фото без описуЗаслухавши та обговоривши пропозиції начальника відділу освіти щодо організації гарячого харчування у закладах освіти Пулинської селищної ради на 2023-2024 навчальний рік, до категорій учнів закладів освіти, які забезпечуються безоплатним харчуванням додали категорії:

• діти, з числа внутрішньо переміщених осіб, які мають право на отримання пільг та діти, які втратили статус внутрішньо переміщених осіб, але не можуть повернутися на деокуповані території через загрозу їх життю;
  • діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, та навчаються у загальноосвітніх закладах незалежно від підпорядкування, типів і форм власності;
  • діти, батьки яких загинули, зникли безвісти, загинули у період проходження військової служби (виконання службових обов’язків) чи після звільнення зі служби внаслідок поранення, контузії, каліцтва, отриманих при виконанні обов’язків військової служби (службових обов’язків), захворювання, пов’язаного з перебуванням на фронті.

Вартість харчування на одну дитину в день відповідно до кошторисних видатків на 2023-2024 навчальний рік становитиме:

• до 37 грн 50 коп. у закладах загальної середньої освіти;
  • до 62 грн 00 коп. у закладах дошкільної освіти (з них батьківська плата становить 70% від вартості харчування).

Значну частину часу члени виконавчого комітету приділили розгляду заяв громадян щодо підтвердження, уточнення, коригування та присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна.

Крім цього, з селищного бюджету, з урахуванням рекомендацій комісії з питань надання матеріальної допомоги жителям Пулинської селищної ради було виділено 55 000 грн одноразової матеріальної допомоги на лікування.

По питаннях порядку денного інформували: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Микола Захарчук, начальник відділу гуманітарного Олена Гузюк, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Іван Кайданюк, завідувач сектору земельних відносин Василь Владиченко, начальник відділу освіти Наталія Опанащук та начальник служби у справах дітей Марія Остапчук.

З прийнятими рішеннями, у встановлений чинним законодавством термін, можна буде ознайомитися на порталі документів офіційного сайту Пулинської громади за покликанням: https://pulynska-gromada.gov.ua/docs/.

Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису