У День Незалежності України відбулося покладання квітів до могил полеглих Воїнів-Захисників

Дата: 24.08.2023 16:07

У День Незалежності України Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк, секретар ради Людмила Метельська, начальник відділу гуманітарного Олена Гузюк, представники 6 відділу Житомирського РТЦК та СП, старости старостинських округів разом із рідними загиблих та небайдужими земляками, відвідали місця поховань наших Воїнів-Захисників.

У всіх населених пунктах Пулинської громади відбулося покладання квітів до могил полеглих військовослужбовців. Подекуди на кладовищах правилися служби за убієнними Воїнами-земляками.

Ми пам'ятаємо і цінуємо неоціненний внесок кожного Героя і Героїні сьогодення чи минувшини у можливість сьогодні відзначати найвеличніше державне свято - День Незалежності України!

Вічна пам'ять усім, хто віддав життя за Україну! Вічна слава і честь кожному, хто продовжує цю надскладну кровопролитну боротьбу.

Слава Україні! Слава гордому і незламному Українському народу!