У Пулинах відбудеться велопробіг до Дня Незалежності! Встигніть зареєструватися!

Дата: 14.08.2023 10:56

Шановна громадо! З нагоди відзначення Дня Незалежності України, Пулинська селищна рада запрошує Вас доєднатися до благодійного велопробігу.

Дата: 22.08.2023 року.

Час: о 12.00 год.

Вік: усі охочі, хто має велосипед, близько пів години часу і бажання стати частиною велоподії напередодні визначного для країни дня.

Місце зустрічі: біля адмінприміщення Пулинської селищної ради (вул. Шевченка, 104) з 11.30 год.

Дрес-код: білий верх, чорний низ.

Для участі необхідно зареєструватись (до 21.08.22) за покликанням: https://forms.gle/HBSuEKrw3y91Pa8S6

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!

Захід безкоштовний, але ви можете підтримати його благодійним внеском.

НЕ ЗАБУДЬТЕ, за наявності, ВЗЯТИ із собою ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР!

ВАЖЛИВО: Якщо ви почуєте сигнал «Повітряна тривога» - негайно пройдіть в укриття!

За детальнішою інформацією звертайтеся за номером телефону: 097 145 61 01 (Лариса).