До уваги мешканців громади! Відбудеться прийом громадян працівниками поліції!

Дата: 08.08.2023 14:21

Шановна громадо, у четвер, 10 серпня 2023 об 11.30 год у сесійній залі Пулинської селищної ради (3 поверх) відбудеться прийом громадян працівниками поліції, за участю:

• начальника управління головної інспекції ГУНП в Житомирській області, підполковника поліції Данько Віктора Володимировича;
  • начальника відділення поліції №4 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області, майора поліції Мірошника Романа Олександровича;
  • заступника начальника управління – начальника відділу підтримки управління головної інспекції ГУНП в Житомирській області, майора поліції Шиманського Віталія Станіславовича;
  • дільничних офіцерів поліції.

На захід, для обговорення пропозицій, скарг, проблемних чи інших питань, які виникають у взаємовідносинах з працівниками відділення поліції №4 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області та у службовій діяльності поліцейських, запрошуються усі охочі мешканці громади.

Місце події: приміщення Пулинської селищної ради за адресою: смт Пулини, вул. Шевченка, 104.

Поліція завжди відкрита до діалогу з громадянами та представниками місцевої влади, з метою налагодження комунікації, впровадження спільних проєктів та покращення роботи.