ШАНОВНА ГРОМАДО! ВОЇНИ-ЗЕМЛЯКИ ПОТРЕБУЮТЬ НАШОЇ ТЕРМІНОВОЇ ДОПОМОГИ!

Дата: 11.07.2023 09:14

Вже понад 500 днів наші Захисники і Захисниці мужньо захищають суверенітет і цілісність України та життя кожного із нас від рашистських загарбників. Щоденно вони нищать окупантів, поступово звільняючи кожен клаптик нашої країни, і сьогодні Воїни потребують нашої ТЕРМІНОВОЇ ДОПОМОГИ!

Нещодавно до селищної ради звернувся мешканець громади, депутат ради Юрій Олександрович Лисюк, який разом із побратимами б’є окупантів на північно-східному фронті, з проханням придбати квадрокоптер з тепловізійною камерою DJI Mavic 3T, орієнтовна вартість якого 220 000 грн.

Цей сучасний девайс допоможе Воїнам своєчасно виявляти та знищувати російські диверсійно-розвідувальні групи. Навіть у темряві наші Оборонці бачитимуть цю нечисть та вчасно її ліквідовуватимуть!

Громадо, Пулинська селищна рада звертається до всіх і кожного з проханням активізуватися та зробити свій донат для успішного просування наших військовослужбовців! Ми маємо зробити усе і навіть більше, щоб хлопці поверталися не на щиті, а гордо, з Перемогою! Пам’ятайте: внесок кожного важливий!

ПОКВАПМОСЯ! БО КОЖНА НІЧ ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ МОЖЕ СТАТИ ФАТАЛЬНОЮ!

Реквізити для благодійної допомоги:

Для перерахунку коштів готівкою або з картки Приватбанку через застосунок Приват24, термінал самообслуговування або касу Приватбанку вкажіть номер картки:

4149 4378 7048 6303 (Паламарчук Світлана Миколаївна).

У коментарях ОБОВ’ЯЗКОВО зазначте призначення платежу: «благодійна допомога для ЗСУ».

Для перерахунку коштів через інші банки або у безготівковій формі, просимо використовувати наступні реквізити:

ПриватБанк

IBAN: UA773052990262026400938952537

Код: 2492103305

МФО: 305299

Призначення платежу: поповнення рахунку Паламарчук Світлана Миколаївна, благодійна допомога для ЗСУ.