Дата та час прощання із загиблим Героєм Миколою Лисюком

Дата: 27.06.2023 19:32

Шановна громадо!
Завтра, 28 червня, о 15.00 год у селі Ягодинка відбудеться прощання з загиблим Героєм, нашим земляком, Миколою Лисюком, який віддав життя за суверенітет і незалежність України.

Траурний кортеж з тілом полеглого Воїна-земляка Миколи Лисюка від будинку (вул. Центральна), де мешкав Герой, військові супроводять до місцевого храму, де відбудеться заупокійна літургія.

Похоронять нашого Захисника на кладовищі у Пулинах.

Просимо кожного мешканця громади гідно провести в останню дорогу нашого Захисника, віддати шану Герою та живим коридором, устеленим квітами, орієнтовно о 16.20 год зустріти скорботний кортеж з тілом загиблого Воїна від КНП "ЛІКАРНЯ" по вул. Незалежності до т-подібного перехрестя вул. Шевченка (КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги"), вздовж вул. Шевченка у напрямку місцевого кладовища.

Низький уклін тобі, Воїне! Вічна пам’ять!