Вітаємо «Колорит» зі здобутим гран-прі на Обласному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Мамина радість»

Дата: 23.05.2023 11:00

21 травня 2023 року у м. Житомир відбувся Обласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Мамина радість». Фестиваль-конкурс зібрав разом 27 хореографічних колективів області, які продемонстрували понад 60 хореографічних постановок.

Доєдналися до мистецької події і вихованці Зразкового хореографічного колективу «Колорит» КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості Пулинської селищної ради». Талановиті зірочки Пулинської громади представили почесним членам журі, народним артистам України, три хореографічні композиції: «Гулянка на селі», «Ми - українці!» та «Мир над Україною».

За результатам фестивалю-конкурсу колоритівці стали володарями Гран-прі.

Щиро вітаємо талановитий хореографічний колектив та їх невтомного керівника Максима Пташнюка з черговою знаковою перемогою. Сил, терпіння та натхнення і надалі нести хореографічну славу нашого краю! Нехай кожна наступна перемога стає стимулом до ще вищих вершин.