Пулинців запрошують до участі у флешмобі фотосвітлин "Вишиванку одягай - Україну прославляй"

Дата: 15.05.2023 08:14

У культурі будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами, символами та знаками.

Наша вишиванка символізує родинну пам'ять, вірність та любов у сім'ї. Вона є символом краси та міцного здоров'я, а останнім часом вишиванка стала ще й своєрідним символом патріотизму і любові до своєї країни.

З нагоди Дня вишиванки, який цьогоріч відзначатимемо 18 травня, бібліотекарі Пулинської селищної ради оголосили про старт флешмобу фотосвітлин "Вишиванку одягай - Україну прославляй".

Для участі потрібно надіслати своє фото або фото вашої родини у вишиванках на вайбер (0974205296) або електронну пошту (biblioteka.pulini@gmail.com ) до 18.05.2023 року.

Запрошуємо до участі!