ВІДТЕПЕР ЩОРІЧНО 09 ТРАВНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАТИМУТЬ ДЕНЬ ЄВРОПИ

Дата: 08.05.2023 16:29

Указ Президента України №266/2023 від 8 травня 2023 року

Про День Європи

"Усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань, постановляю:

1. Установити в Україні День Європи, який відзначати щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу.

2. Визнати таким, що втратив чинність, Указ Президента України від 19 квітня 2003 року № 339/2003 «Про День Європи».

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування".