Івановицькі артисти-аматори зібрали 2006 грн на підтримку ЗСУ

Дата: 02.12.2022 15:58

2 грудня розпочався творчий марафон благодійних концертів на підтримку Збройних Сил України. Першовідкривачами імпровізованого сезону концертів стали артисти-аматори з села Івановичі.

У рамках благодійного концерту, організованого за сприяння директора Будинку культури села Івановичі Тетяни Кравчук, вокального колективу «Вербиченька» (художній керівник – Галина Супрунчук), артистів-аматорів та небайдужих мешканців, вдалося зібрати 2006 грн.

Присутні мали унікальну нагоду насолодитися цікавими і креативними виступами талановитих односельців, послухати незабутні автентичні пісні у виконанні вокального колективу «Вербиченька», поринути у світ пророчої української поезії та переглянути імпровізовані міні вистави.

Гості і учасники події зізнаються, що нині допомога військовим, у тому числі, Воїнам-землякам – це благородна місія кожного. І це не одноразова акція – нині це спосіб життя!

Кожен допоможе – Україна переможе! Тримаймося, вільні і незалежні!